O forumistaaaaaaaa nga beheni ???

O forumistaaaaaaaa te lirenti.com nga beheni ??? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
si keni qen ??? e di qe kam ber shum mungesa uroj qe prof.labja mos te me ket ngelur apo ndonje tjeter :smiley: :smiley:
ju pershendes

motra , ne ktu jemi cdo dit…neper tema
tii ku ke qen
po je maturante sivjet …ta falim :slight_smile:
suksese

sju kam par :confused: :stuck_out_tongue:
un ne shkoll :smiley: :stuck_out_tongue:
sa miiiiir kshuuu :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley: megjithate do perpiqem te dukem me shpesh kteja :smiley:

Ketu jemi po icik me rrall se nuk na lene punet:D

Po ti ku ishe nuk gjen koh pak per forumista ti ulkin,edhe ashtu te kemi ngel ket vit prap do vazhdodh te njet klas:mendoj:

se mos esht e vetmja ulkina qe ka ber mungesa
do mendojm ndonje denim per gjith kta munges bersit :mendoj: :mendoj: :mendoj:

ulkina me shum ka ber mungesa, un e ti cdo her 10 dhe me yll madje :Dshiko edhe moderatoret mos te kalojn klasen ska korrupcion ne arsim kan mungu dhe te denohen:confused:

jo vetem un dhe ti…dhe iceman gjithashtu !!!

ne ketu jemi si gjithmone, nuk e tradhtojme lirentin :stuck_out_tongue:

qyqy kush oshte shefi ketu!!!:smiley: hahah

he tani ca doni te na skuqni faqen ju neve qe bejm mungesa :stuck_out_tongue: nga inati juaj nuk e skuq faqen :stuck_out_tongue: hahahaha

Ulkina nuk je e vetmja edhe une kam ber shume mungesa pa dashje ama jeta shume dinamike po ka edhe shume obligime tjera

rendesi ka qe nuk qenkam e vetmja :smiley: :slight_smile: :stuck_out_tongue:

ehee… ktu jemi (nganjeher) sa te kemi mundesi hyjm…por u plakem :stuck_out_tongue:

beni beni mungesa lere se do ngelni ne klas po do thejm edhe noten e sjelljes;se asnjehr nuk sjellin nje kafe per ne se rrim ketu

Ju pershendes me kengen e Ardit Gjebres ~Ja ku jam ~(y)

Haaloooooooooooooooooooooo!!!

erina do me besh 1 kafe :stuck_out_tongue: :smiley: … hiiii reniiii :smiley: :slight_smile:

hi my friends :smiley: xD :slight_smile:

Jooooooo hiq ska kafe se ke ber mungesa