Oh sa më mungon!....

Ketu ne kete teme mund te shkruani per dikend qe ju mungon … keni per ti then diqka shkruaj ketu me an te nje poezie,poeme,eseje qka do qoft Mos ngurroni

Çdo ditë që kalon pa Ty, është sikur ditë e humbur e jetës sime! Çdo moment që jam larg teje, është një hap më afër vdekjes dhe çdo minutë pa Ty është një arterie i tharë në zemrën time!
Oh sa më mungon, përkudër dëshirës të ta them me fjalë, është e pamundur për ta bërë, sepse pa TY as të mendoj nuk di, as të shkruaj nuk di dhe nuk di as të jetoj. Pa TY jeta ime, as dita nuk ka kuptim, as nata nuk ka shije, as dielli nuk ngroh dhe as yjet nuk shkëlqejnë, pa Ty asgjë nuk i ngjan jetës…

me mesove te te dua,me mesove te te adhuroj,por asnjhere sme mesove mungesen tende si ta perballoj,???me mungon shum jeta ime,

oh sa me mungon ti

duken qe jan fjal zemre…

[QUOTE=gona123;89438]me mesove te te dua,me mesove te te adhuroj,por asnjhere sme mesove mungesen tende si ta perballoj?..:frowning:

:shok::unlove::qaj:

Ja ku jam prap duke menduar per ty, me bere te shkuraj perseri te tregoj ate qe dua!
Dua kohen qe kaluam bashke,
dua qe mos te largohem kurr nga ty,
dua te tregoj lotet qe i dhash,
dua te bertas qe dikush aty larte te me degjoj,
her her kerkoj te te harroj por prap genjehem dhe me lot te kujtoj,
dua qe dhimbjen e shpirtit ta ndjej ne trup ndoshta keshtu arrij ta kuptoj realitetin…
Dua te vras Zotin ti rrembej fuqin, te riktheja ty ne perqafimin tim,
dua pafundsisht dua, dua…
Gjithcka me morri zoti une e dua, se nuk eshte kurr e tij thjesht ma mori hua!!!

Sa e bukur…me pelqen shume…

eeee, cdo njeri eshte i pa zvendesushem, mund te gjesh me mire ose me keq kjo varet se si rrjedhin gjerat por gjithsecili i vecant ne menyren e vet, koha i shkakton te gjitha dhe koha i rregullon te gjitha. :wink:

ps: Vetem e bukur qe nuk eshte!

wowwww shummeeee e bukuuuurrrrr !!

zemer…

ti komplet fund e koke :smiley:

eh cfare me mungon more aman,:smiley:

O sa ma mungon Dashurija jote

ehhhhhhhhhhh

me mungon ti… :frowning: :zemer: :rose: :love: :kiss2: :sadd: sa me mungon nje perqafim nga ty… :perqafim: :nugush:

gjith zemerthyerit/at ktu qenkan mbledhur? :stuck_out_tongue:

labe ik se do te ngjitet smundja :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii…kesaj i thone te qafsha moj shege,ncncncnc

do me ngjitet the … ? …nejseee