Olsi

Jaaa dhe nje teme vetem e vetem per ty olsi …

Te jap nje pershendetje nga thellesia e zemres ( https://ssofdv.files.wordpress.com/2010/11/woman-slapping-man1.jpg ) …per cdo moment te bukur ( :eh: ) qe na ke falur gjat qendrimit tend ktu ne forum !

Me qe profilin e mban te kycur :mbylle: ( nga frika ) …le te shfrytezojm kte hapsiren ktu per te te ber telef :stuck_out_tongue:

olsi pavarsisht cdo gjeje ,bejm shaka …per kte jemi ktu apo jo :smiley:

lol labe :smiley:

Te pershendes edhe un olse :slight_smile:

https://www.youtube.com/watch?v=Y4t83Z21kTk&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fresults%3Fsearch_query%3Dflori%2Bmarina%26oq%3Dflori%2Bmarina%26aq%3Df%26aqi%3Dg-z1g2%26aql%3D%26gs_l%3Dyoutube.3..0i3j0l2.199.1153.0.1245.12.11.0.0.0.0.107.737.8j1.9.0.

:smiley: yesssssssssssssssssssssss !

Olsen ta gezosh temen dhe gjeje vend e futu tani :stuck_out_tongue:

:D…nuk ja vlen te vijme duar bosh apo jo!..si thua ti…

sa per fillim merre kete 8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O

per te tjerat ka kohe do flasim :stuck_out_tongue:

Mos beni shaka me nje te vdekuar olsi mbrem viq nga merzija per humbjen e Realit …Olsi e din se na shikon nga lart u prefsh ne paq :smiley:

:o :o :o Moj Erina moj cfare i thua djalit keshtu,mos o zot se gjynaf,ncnccncn :stuck_out_tongue:

ama moj xhan se me deshire e ka ber se reali i ka fajet se humbi hahhaa

hahahahahahhahaha ishte gjalle dreqi moj ishte gjalle,se fola une sot me te,madje me acaroi se cfare nuk me tha,me tha je derras :o ncncncnc je si shkop me tha :frowning:

ncncncnc :frowning:

ku mi mos o zot qenak zgjuar nga varri aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tani me friksove moj rrushe

:omg::omg::omg::omg::omg::omg::omg::omg::omg::omg::omg::omg:

cfare i thua moj ,se gjynah,boooooooooooooo ncncnccn :stuck_out_tongue:

ti thuaj n shqyr se qenka ringjalla e kjo thot :p:p

boooooooooooo booooooooooo ca ka per te na bere kur te lexoj keto,:stuck_out_tongue:

hahahahhahahahahahhahaha peshk rio mare do na beje,ncncncnc

ka te drejt i shkreti,e vdiqem me pahir,hahahaaha:p

jo jo tuna peshke me mir thua hahhaha

Urime plako, tu shtofshin dashnoret inshallah :lol:

:rene: :rene:

Urime Olsi Per temen :smiley:

:rene::rene:

:lol:

:ushkriva::ushkriva::ushkriva:

ky ne nje vrim i bie cyles,ncncncnc :rolleyes:

spaska kaluar akoma olsi kteja ahahahaha…( sja mban :stuck_out_tongue: )

:noo::noo: mosss me erdhi fundi:( ku du futem un tani:mendoj:

o labe po ku more kaqe zemer ti te dalesh kundra meje ee, mos ke qene e dehur kur hape temen:mendoj: ci ke bere vetes:P

sa per ate pllemben faleminderit, nuk eshte ndonje cudi se nga bjondet cfare nuk pret, nuk e dija qe ishe bjonde:D

meqe qenke bjonde edhe une te pershendes me kete historin ketu per bjondet eshte shume e bukur lexoje https://www.lirenti.com/threads/7495-Per-bjondinat?p=100442&viewfull=1#post100442

te pelqeu? hahahaha

Faleminderit Iceman respekte edhe per ty:)

Po po te shikoj vazhdo shiko endrra ti:P se dukesh shume e bukur nga ketu larte:)