Pa Laps !!!?

Më humbi lapsi => Pa laps

Pa laps => Pa bërë detyrat
Pa bërë detyrat => Pa mësuar
Pa mësuar => Dështim
Dështim => Pa Diplomë
Pa Diplomë => Pa punë
Pa punë => Pa ushqim
Pa ushqim => I dobët
I dobët => I shemtuar
I shemtuar => Pa dhashuri
Pa dashuri => Pa martesë
Pa martesë => Pa fëmijë
Pa fëmije => I/E vetëm
I/E vetëm => Depresion
Depresion => Sëmundje
Sëmundje => Vdekje

Mos e humb lapsin… Do vdesësh

Tani kur te doni te mallkoni ndonje, thojini “Te humbte lapsi ishalla”…

hahahahhahaha :D:D:D po tash une kam vetem kimike :smiley: hahahah

hahahahhahahhaha sa e papar kjooo … mir e tha igli :stuck_out_tongue:

i humbte lapsi kush me ka inat :stuck_out_tongue:

heheeh Erdi shume e fort bravooo

flm, mua s’ndodh te me humb lapsi sepse s’kam fare :D:D hahahah

as un si perdor lapsat ,po me silolapsat ama , e kam keq punen , nuk ka shanc qe un ta kem nje stilo 2 dit :!:

Une paskam shpetuar per nje qime se perher me kane pas humbur lapsat…:P…

po ti mos i blej me ato me karamele lart :slight_smile:

Hahaha!

:o po ti nga e kuptove qe un i ha stilolapast :turp:…:P:P

oooo hahahahha ta nxori diretk reniii :stuck_out_tongue: hahahah

diku, duhet ti nxjerresh nervat :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue:

se je vet nevrik ti , sdo te thot qe jemi dhe ne te tjeret :)…:P:P

Haha! ok e ndroj me axhitim! italoshqip :slight_smile: - se as un nuk e njof!

ka par ndonjeri ndonje laps kete rrotull