Paketa Office Professional Plus 2016 @ MSDN

Ketu mund ta shkarkoni paketen e Office Pro Plus 2016 direkt nga MSDN ne te gjitha gjuhet dhe ne te dyja arkitekturat (32 dhe 64bit).

[b]kliko![/b]

VINI RE!!! Keto versione nuk jane VL!!! Per aktivizim duhet te perdorni Microsoft Toolkit/KMS!

ms e bllokoi shkarkimin falas nga msdn :frowning:

nga data 1/10 pritet te qarkullojne volume iso’s
prandaj me mire te prisni

…nqs dikush i kerkon akoma retail iso

https://cloud.mail.ru/public/2vR2/HFybyTgfS

une e morra retail kur ishin akoma online, por po pres VL per PC!

ja vlen upgrade nga 2013 ne 2016?

une vet perdor 2007
por keto versionet e reja i perdor per te “peshkuar” shoqet ;p

ja dhe volume iso, pro & standart


SW_DVD5_Office_2016_64Bit_English_MLF_X20-42479.ISO
SW_DVD5_Office_2016_W32_English_MLF_X20-41370.ISO
SW_DVD5_Office_Professional_Plus_2016_64Bit_English_MLF_X20-42432.ISO
SW_DVD5_Office_Professional_Plus_2016_W32_English_MLF_X20-41353.ISO
SW_DVD5_Project_2016_64Bit_English_MLF_X20-42644.ISO
SW_DVD5_Project_2016_W32_English_MLF_X20-41488.ISO
SW_DVD5_Project_Pro_2016_64Bit_English_MLF_X20-42683.ISO
SW_DVD5_Project_Pro_2016_W32_English_MLF_X20-41516.ISO
SW_DVD5_Visio_Pro_2016_64Bit_English_MLF_X20-42764.ISO
SW_DVD5_Visio_Pro_2016_W32_English_MLF_X20-41585.ISO
SW_DVD5_Visio_Std_2016_64Bit_English_MLF_X20-42792.ISO
SW_DVD5_Visio_Std_2016_W32_English_MLF_X20-41613.ISO

https://userscloud.com/go/4vjz8m5e6fdr/


flm per versionet volume, por mund te me gjesh 1 link gjermanisht x64?

te gjitha gjuhet

https://tinyurl.com/ps4owrt

ps. shpejtohuni se mund te bllokohen

faleminderit TraHaNa! E instalova 64bit pro vl de dhe e aktivizova shume leht me [b]kete file[/b]. Pw eshte: 2015

Ndersa ketu keni edhe disa linke te tjera me Office Retail dhe VL te gjitha gjuhet!

https://cloud.mail.ru/public/MuWJ/iHJ47CZNS

Sa inat qe hoeqen link direkt…

gjithesesi me gjithe keto hoste :smiley:

quick or get 404 :stuck_out_tongue:

vetem 5TB harrita te marr :slight_smile:

Për momentin do mbaj Microsoft Office 2013.Ma vonë ndoshta Office 2016.

aman o jomina instalo 2016 se kam fitime nga ms ;p

Nuk kisha gjë me ju po me qense ke fitime të uroj të fitosh saq ma shumë dhe të arrishe Billin.

sapo i testova links te ajo cloud.ru dhe qenkan akoma mire!

cloud.ru eshte ne rusi
ligjet e europes & amerikes nuk kane funksion tek ata

Edhe un po marr Office 2016 ITA, se nuk po gjej paketen e gjuhes Ita per 2013.

Me digitalriver jan zhdukur te gjitha…

Flm per link edhe njehere :slight_smile:

https://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/default.aspx#FileId=57255
https://www.multiup.org/download/1548382fa4fa8b463773bdc24d0e551b/it_office_2013_single_language_pack_with_sp1_x86_and_x64_dvd_3858084.iso

Flm edhe nje here :slight_smile:

Llink i pare donte subs, tek i dyti e mora! Eshte ne download (y)

linku i pare eshte per verifikim, msdn official :wink:

pasi mora pc tjeter, po e shkarkoj x64 nga ajo cloud.ru

Internetin e kam te dobet, por faqja te jep shpejtesi maximale per shkarkim!