Pamje nga Desktopi im

Mund te postoni foto nga ekrani i kompjuteri tuaj.

Lexo: Si ti bejme foto Ekranit

Nuk e paske Media Player 11?

kjo e punes time

teper e thjesht

Degjoj me Nero ShowTime

Ja edhe desktopi im!

a ju pelqen?

bukur, thjesh dhe shume pak ikona,

dhe kjo puna e ikonave nga ana e djathte, mendova se e kisha vetem une mani,

Ah une te gjithe follderat e perkohshem qe punoj ketej i mbaj nga krahu i kundert!

IN OFFICE!

@ home!

Foton lart me celular e ke bere? 8)

Ca ke ti vllai siper! Kishe gje me vanen ti?

Kishe gje me vanen ti shoku? :wink:

Uuuuu :stuck_out_tongue: te dy me mua e keni :smiley: :smiley:

Ky eshte Desktopi im (i laptopit) se ai i PC te madh nuk shihet lol

Si ju duket? lol

Shum i bukur vetem qe ska programe :lol: :lol:

I ka brenda dhe pastaj Vista kane nje menyre tjeter renditjeje. JO per gje por beni dhe si eksperte :wink: Po te mbushesh desktop me ikonat e programeve vajmedet. :lol:

ns

Jo un smarr vesh prandaj :lol: :lol: Asgje ske prap sa do qe tregove :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Ska gje. Mjaftojne edhe ato qe jane. Pastaj nuk eshte trimeri te kesh shume programe. Megjithate ti nuk tregove asgje. Mos e ke bosh fare dhe mburresh me Microsoft Office. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

.

Nuk eshte trimeri te kesh shum programe me gjith mend por ti pse u mburre me ato dy fotot e tjera:lol: :lol: Ke marre Vista ti ske faj:ehi: