Panairi i Makinave ne Paris (foto + info)

Ne Paris do te mbahet panairi i makinave prej dates 29 Shtator deri me 14 Tetor (vizitoret kane te drejten t`i shohin makinat me 27 dhe 28 Shtator gjithashtu). Ne kete artikull do te ju prezantojme disa nga makinat qe do te prezantohen atje!

VW Golf VII - 230 PS - GTI Version

Renault Clio i ri

Skoda Rapid

Peugeot-Studie Onyx me mbi 600 PS dhe motorr te forte Hybrid

Mazda6 Sport Combi

Audi A3 Sportback

Mini-SUV Q2

Kundershtari i ri i Opel-Mini, “Adam”

Varianti me tre dyer i Kia C´eed

Vellau Spanjoll i Golf, Seat Leon III

Cadillac Escalade Hybrid

Porsche 911 Carrera 4/4S me funksion ne te gjitha rrotat

Porsche “Sports Turismo”

Mini-SUV i Peugeot, 2008 Concept

Nissan-Infiniti

Lamborghini Gallardo LP560-4

Toyota IQ EV

Kia Carens

Chevrolet Trax

Gjenerata e dyte e Dacia Sandero Stepway

I ardhshmi Suzuki-SX4

Bugatti Veyron Vitesse i hapur me 200PS

Kohet e fundit makinat jane duke pesuar shume ndryshime!