Parashutisti Vdes pasi perplaset me nje Avion

Brazil - Alex Aldeman ka humbur jeten pasi gjate hedhjes me parashyt eshte perplasur me nje avion. Ja disa video qe kane filmuar ngjarjen.

//youtu.be/48CpddLOs1Y

//youtu.be/kFkRy6o8nlY

[video=youtube_share;nK6bkua5kOo]https://youtu.be/nK6bkua5kOo[/video]

ndodhe dhe kjo:mad: