Partia Lirenti.com premton....

Si mendoni sikur ta hapim zyrtarisht fushatën e votimeve?

Përveç se vende pune ma limit, ujë, drita dhe Interent ne çdo shtëpi, çfarë mendoni se mund te premtojmë tjeter…!

Viheni veten si nje Politikan i Lirenti.com dhe beni premtimet tuaja…

Ju kisha premtu kejt Shqiptarve ka 1 Golf 2-sh edhe Mercedes Benz :slight_smile:

Per secilen familje ka 1 edhe e kisha hap 1 Ministri qe merret me punen e huj! Ta garantoj qe 90% e popullsis ish punsu! (y)

Une nuk do premtoj shum, veq nese me votoni mua do tjav bej te gjith popullate airoplanat privat :smiley:

Ju premtojm dashuri, harmoni nje bote si ne perralla…

Reno ato leket e fushates kur do ti mar un

Shife nje her andej nga QTU-ja mos gjen ndonje sponsor :stuck_out_tongue: !

hahahaha teme e lezetshme!..

Une si kandidate per deputete ne Lirenti.com…(sa bukur tingellon :mrgreen:…deputete)…premtoj per vizitoret e mi:

1-kenaqesi ne lexim,

2-mendime pa limit dhe pa leke :stuck_out_tongue:

3-shaka pa fundesisht,

4-informacione,receta gatimi,rreth librave,muzik…dhe miqesin time per te gjithe ju!..

Une mbi te gjitha,nuk beje premtime…por iu jap fjalen e burrit :P…se te gjithe se bashku me antaret dhe vizitoret e faqjes sone…do bejme te mundur qe Lirenti.com te jete forumi Nr…1…:slight_smile:

Un premtoj se si deputet i zonës, do i njoh me qeniet Aliene!

kerkoni te beheni te gjithe mashtrusa ,hahahahahaha tem e lezetshme:)

Sa me shume personazhe komik ne politike!

Haha…ide e lezetshme.
Ama un propozoj te shpallim listat e kandidateve …pastaj te bejm fushat :tongue:

Un jam i pari per kanditat se do rris cilsin e postimeve hahaha

po ti e ke nje post mo vlla…na ler dhe ne te tjereve radhe…

Po dhe ti do jesh

WIFI Falas per te gjithe anetaret :stuck_out_tongue:

Partia jone dohap vende pune ne forum