Pëlqej...

Pelqej jeten…
Pelqej relaksin…
Pelqej akulloret…
Pelqej te rri para pc-se…

Pelqej te treja keto lart pervec akulloreve :smiley:

Pelqej te lexoj,
pelqej darkat e qeta ne shtepi duke pire nje gote vere
pelqej shoqerine e mire
pelqej te ri ne qetesi
pelqej detin
pelqej shetitjet ne mal
pelqej te bej udhetime te shumta
pelqej pranine e njerezve qe dua
pelqej te bej car te dua
pelqej dhe te loz ne pc (por kjo duhet eleminuar) :roll:

Me pelqen jeta, ne c’do pikepamje, si dhe te gjitha krijesat e saj.
Me pelqen miqesia dhe dashuria
Me pelqen natyra
Me pelqen deti
Me pelqen vera dhe pranvera
Me pelqen sinqeriteti, drejtesia, respekti, miresia, gjithashtu edhe origjinaliteti, dhe aftesia
Me pelqen vetja, po ashtu edhe ironia :smiley:

Me pelqen ky forum, bashk me pjesemarresit dhe antaret e tij…! :slight_smile:

me pelqen ndjesia e te qenit e dashuruar
me pelqen nje dite me diell
me pelqen shume cokollata
me pelqen te udhetoj
me pelqen bota e internetit
me pelqen te lexoj
me pelqen te ndjek filma
me pelqen…

me pelqen jeta
me pelqen dita me diell
me pelqen te kem lek
me pelqen te kem shume universitete
me pelqen te kem nje pune shume te mire
me pelqen familja
me pelqen kafja
me pelqen shoqeria
me pelqen interneti
me pelqejne rrobat e bukura
me pelqejne ushqimet e shijshme
me pelqejne embelsirat

ehuuuu sa shume gjera te tjera me pelqejne

Me pelqen shume … ky personi siper :jajaja:

Mua me pelqejne te gjitha ato qe jane thene me siper :smiley:

me pelqejn disa nga ato qe ajn them
me pelqen deti
me pelqen kercimi etj…

me pelqen shoqeria
me pelqen te ri ne PC
me pelqen shkollimi
me pelqen drejtesia,sinqeriteti,
me pelqen me pelqen…

Me pelqejn te gjitha keto qe jan then

me se shumti me pelqen sinqeriteti

me pelqen jeta
me pelqen dita me diell
me pelqen te kem shume universitete
me pelqen te kem nje pune shume te mire
me pelqen familja
me pelqen kafja
me pelqen shoqeria
me pelqen interneti
me pelqejne rrobat e bukura
me pelqejne ushqimet e shijshme
me pelqejne embelsirat
me pelqen shoqeria
me pelqen te ri ne PC
me pelqen shkollimi
me pelqen drejtesia,sinqeriteti,
me pelqen me pelqen…

Me shume te pelqeka shoqeria Majdi se e ke thene 2 her , hahaha :smiley:

mima e thash 2 her se ajo qe e lexon :smiley: mund te mos e ket lexuar mir ate te paren edhe tek e 2 e kupton mir :smiley: haahah

E kam kuptuar edhe un Mjadi

jeni te zgjuara ju …

Me pelqejn vargjet e Rilindasve sidomod ato drejtuar dashurise
Me pelqen jeta studentore
Me pelqejn pushimet ne Dhermi
Me pelqen shetitja ne Bjeshke
Me pelqen te lexoj romane
Me pelqen nje vallzim erotik
Me pelqen nje kompliment i bukur kur eci rruges
Me pelqen nje fjal e emnbel te veshi
Me pelqen xhentilesa te mashkulli
Me pelqen shumica e atyre qe jan permendur me lart
Me pelqen Lirenti.com

Pelqej ushqimin e shijshem!
Pelqej filmat komik
Pelqej kompjuterin e ri
Pelqej veren qe po vjen!

oooo yessssss me kete te fundit edhe un jam shum ne dakort me zor po e pres kete vere