Peniel

:ciao:

Sa king ky djali :smiley:

:D:D Edhe mua me pelqen shume :nugush:

Burrin ta pame, po ty kur do e kemi nderin??? :smiley:

Girl se kam gje kete personin une :smiley: thjesht thashe qe me pelqen, eshte komshiu im :D:D:D

ok, po i thoj komshiut te hapi dhe nje album fotografik

Ca ti them :smiley: ai sdi gje fare qe i kam futur dhe foton hahahaha :D:p

Ore, po çne unë këtej?

Reni. Do e kem parasysh këtë kërkesën tënde. Interesante si ide. :smiley:

normale qe keto duhet te dish…

do ta kem parasysh kete gje…