Per lirentasit

Pershendetje te gjith anetareve te lirentit.po afrohet dita e 2 vjetorit ,qe une jam bere anetar .ka qen nje dhurat e mire per mua ,dhe nje nder.
Eshte nje faqe shum e qelluar,me tema te ndryshme .
Pra ,shfrytzoj rastin te pergezoj stafin per punen e tyre te mrekullueshme dhe te mire,njiherit ju uroj pune te mbare.

Urime dita e shen valentinit per te gjith lirentasit.

Forca lirenti

urimet me te mira dhe per ty atit, mbreti i salles se lojrave

Gezuar 2 vjetorin Atit dhe te uroj qe dhe sivjet te jesh Mbreti i lojrave.:slight_smile:

Faleminderit për fjalët e mira ATIT. Ka qenë kënaqësia jonë të të kemi midis nesh.

Hajde ta pimë një se të takon :pir:

Niko.

Faleminderit Atit :slight_smile: