Per nipin tim ♥


Fllad i liris do te te pergdhel
Era e leht do te te ledhatoj
Aroma e trendafilave te Kosoves
Djepin do ta mbuloj.

Era e leht e ditve pranverore
djepin do te ta perkund
RREZET E ARTA DIELLI
Mbi Ty do ti shkund

Kosova emrin do te ta fal Ty
Do tu ngjash stergjysherve Ti
Do ti ruash tradita Kosovare
Nuk je gjithkushi kur ti je Shqiptari

Ket vjerrsh e kam shkruar per nipin tim se lindi sot 6 vite…dhe si dhurat ja kam len per 1 muja afer krevatit ti…
Ta gezosh ditlindjen e 6 ARI e shum suksese ne jet te done shummmm halla♥

U beft edhe 100 Vjeç
Zoti e ruajt :heart:

Edhe 100 :), fiksim i kam femijet e vegjel i kafshoj ne faqe deri sa te qajne :slight_smile:

Gezuar ditlindjen nipushi vogel . : ))
u beft plak me mjekerr !!

Erinaa nipi te behet edhe 1oo vjece dhe te rritet i lumtur me familjen e vet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

100 vjec tu befte nipi Erina :slight_smile:

U befte 100000000 vjec :slight_smile:
Un kam 1 vit pa pare nipat e mij :frowning:

Me jete te gjate nipi! Urime per ditelindjen!

Urime nipit zemer u befte edhe 100 vjec! :slight_smile:

Jane krijesa me e bukur qe zoti ka krijuar,te gjithe femijeve zoti ju dhente jete dhe shendet…:slight_smile:

me qe edhe une e kam nje nip 2 vjec :),qe e dua shuuuume,i uroj shendet…e te rritet prane prinderve te tij,me lumturi dhe dashurine e kesaj bote!..

qe ja hengsha ato dorckat e vogla,sa i mire qe eshte :smiley:

Ju faliminderit te gjithve per urimin… nje kissss nga nipi e keni te gjith.

Edhe ti puthe nga ana ime:)

Flm shum olsi …eshte embelsir quditem sa i vogel po mendjen e te rriturit ka me nje fjal kupton.