Per te gjithe ata qe mendojne se Anglishtja eshte e lehte

hahaha ket e kam pas nxjerr edhe ne FB motiii :smiley:

mua dje me doli para :roll:
dhe nderkoh qe lexoja , qeshja me vete
duken si lojra fjalesh , se sa si fjali e mirfillt anglisht…!

ishte edhe 1 sikur kjo, por SHQIP - SHQIP :smiley:

dmth si i thone ne Shqiperi 1 fjale ose 1 fjalie, e si i themi ne ne Kosove… ama ishte shuuuuuuuum qesharake :smiley: por sdi spo mund ta gjej… :frowning: (eshte edhe pak +18 :stuck_out_tongue: ama vdes se qeshuri me ato fjale:D)

po e gjete sille ;p;p

hahaha, ate po kerkoj po… :S

ama eshte shum qesharake :smiley: megjith explicitetin :stuck_out_tongue:

HAhahahaha

Wach swich i thokan ksaj pune :stuck_out_tongue: