Perse ciftet e martuar tentojne te nderojne partner

shum her degjojme se kjo gruja e tradheton burrin ose ky burr e tradheton gruan .

dhe me kurjoza eshte kur ciftet jan shum sexi.

perse ndodh kjo:(

Se di , nuk jam aq sexy per tu pergj , :stuck_out_tongue: lool

pas shakase :smiley:

Ndoshta duan te njohin/shohin diçka tjeter. Kur vjen ne ket pike une them qe nuk ka me dashuri mes çiftit …

edhe un si Mima mendoj…

po ka shum faktor qe te cojn drejt tradhetis .
monotonia ne cift…
sherret e shumta…etj
dhe ne pergjithesi kto burojn nga mungesa e dashuris …dhe pse ka plot raste ku dhe pse mund te jen te dashuruar…tadhetojn ( pergjithsisht meshkujt )

E po me cdo gje ngopesh ne jete , nuk eshte ne pytje se duken shum sex dhe pse tradhtojn, un njo ni cift se vertet jan shum te bukur po ai djali e tradhton madje me shoqen me te afer te gruas ketu eshte ne pytje ndjenjat ato nuk mund ti orjentojm ne ka te duam po ato neve

Haha none bisonga esere sexi per rispondere , pas shakasshakas:)

:lol: :lol: :lol:

kur injoranca sundon nuk ke cfar te besh lol