Pershendetje dhe urime

pershendes te gjithe adhuruesit e milanit posashtu pershendes edhe migjen tim ne zvicer qe e dua shum ,pershendes hallat e mia ne kosov dajet e mi,njerin ne turqi ndersa tjetrin ne suedi qe i dua shum
Ju uroj juve per kete faqe te mrekullueshme qe e keni hapur

Pershendetje tifoze milanit, pershendetje dhe per miqte tuaj ne zvicer!

Flm gjithashut edhe une ju pershendes

Edhe ne i pershendesim gjithashtu

[QUOTE=ReniX;120824]Pershendetje tifoze milanit, pershendetje dhe per miqte tuaj ne zvicer![/QUOT

hahhahah un du te pershendes gocen e halles tim se dua shummmmmm dhe ajo me dukete se me don sjam shum e sigurte hahahha dhe ekipin e chelsit :stuck_out_tongue: