Pershendetje per njeri tjetrin me kenge e valle!:P

[b]Te pershendesim njeri tjetrin me cfaredo kenge qe na pelqen!

Ju pershendes te gjithve me kengen Lambada ~ Kaoma.

Gjumashe! (pervec Dakut e ReniX) :lol: [/b]

Pershendes Alb-Angel siper dhe Dakun qe sapo na u zgjua :slight_smile:

Pershendes Alb Angel dhe Lirenti me Scorpions- Always Somewhere!

[highlight=#FF4040:mrakz6a2]Pershendes ^ Dakun ^ Alb Angel ^ Laken![/highlight:mrakz6a2] :slight_smile:

[b]Pershendes Emaus qe eshte online, Altinin, Laken, Renix! :slight_smile:

Dino Merlin & Ivana Banfic - Godinama[/b]

Per Mima,Altini!

FLM Albi :perqafim:

kjo per Albin , Kukllen dhe Pologun :slight_smile:

Terzis-ASTATOS

[highlight=#FF4040:1qplbx6y]Pershendes ^ Dakun ^ Alb Angel ^ Laken![/highlight:1qplbx6y] :slight_smile:

Reni te pershendes!!

Pershendes kete vajzen siper :stuck_out_tongue:

:lol:

[b]ReniX :cekan: :lule:

Ju pershendes te gjithve e ju uroj nje fundjave te kendshme!

[/b]

Pershendes te gjithe te pranishmit ne kete fundjave dhe Alb-Angel siper qe ka shkuar me pushime

PER SHENDES TE GJITH GRUPIN DHE TE GJITH KOSOVARET KUDO QE NDODHEN “RROFTE PANVARSIA E KOSOVES”

Pershendes Kukllen, Albin ,Insomnine, Dakun , Altinin ,Pologun, Annen, Ninen, Argjirone , Gentin , Ema_d Etj … :slight_smile:

Europe-The Final Countdown

Ndersa une pershendes gjith grupin me 1 pogonishte…! Nje valle duhet hudhur se bashku, dore per dore…! :slight_smile:

Kjo pershendetje eshte vetem per nje person! E di vet ai/ajo se kush eshte! :wink:

Per te gjitha Nenat Shqiptare

per veten time

[b]Me kete kengen pershendes gruan time!

Jo se po me le re! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b]

Ayo - Down on my knees

[stream:3czrn0ku]https://www.lirenti.com/host/f/mp3/Down_on_my_knees.mp3[/stream:3czrn0ku]

pershendes gjithe grupin !

[b]Pershendetje per miqte e mi dhe nje pershendetje speciale per njerin e njeren qe i kam xhan shume!:slight_smile:

Uroj te jeni te gjithe mire e ju puth shume!