Pershendetje per.....?

Po rri e po mendoj , pse te mos bej nje mini poezi
per dike qe e kam xhan , per nje forumist te ri

Eshte e zgjuar , e qeshur shum
fjalet e embla i ka si lum
esht e shkathet sa me ska
lumsi gjyshja qe e ka
"Kur do martohesh " i thot gjithnje
":o o nena ca thua , kam shkollen he per he "

me kerkove poezi , ja ta bera nje te “ndritur”
u perpoqa ta pershtas, qellimit se di ne ja kam arritur :stuck_out_tongue:

gjejeni per ke e kam ber :smiley:

te pershendes shum shum , je vajz flori :ciao:

Me duket se e kam gjetur :stuck_out_tongue:

Pershendetje dhe nga une!

he kush esht ?:stuck_out_tongue:

Pershendetje per ty qe e ke hap temen, & poashtu per te gjitha femrat qe jane n`forum :slight_smile:

ok nje pershendetje dhe nga mua per laben dhe mendoj se kjo goca eshte bessy :slight_smile: (nje pershendetje dhe per te)

Qenke kputur me kete poezi ti :stuck_out_tongue:

beji ti nje me te mir , meqe ta piku ne shpirt

shume me qef e kisha lexuar nje nga Majdi

e ke parasysh ate shprehjen "qeni qe leh nuk te kafshon " ja fiksss fare :stuck_out_tongue:

hahahahah :slight_smile: :zemer: faleminderit SHUME
ESHTE SHUME E BUUUUUUUUUUUUUKUUUUUUUUUUUUUR :slight_smile:
CKAM QESHUR KUR E PASHE :slight_smile:
faleminderit & e kam nga zemra
te puth foooooooooort :slight_smile:
JE NJISHT MOOOOOOOOO :slight_smile: TA KAM THON
FORUMIST SI TY , NUK GJE KUDO :ok::perqafim:

uuu :turp: rrofsh … dhe ti sngelesh mbrapa :ok:

po kjo bessy nga ka humb :omg: …

Pershendetje per te gjithe dhe mire se ju ri-gjej.

Uroj te gjithe te jeni mire :slight_smile:

Mire se u ktheve Al Capone :slight_smile:

mirse erdhe Al… na humbe?

Faleminderit! Ne krye te detyres, na kishte nis puna per ekspertiz.