Pershendetje

Ne radhe te pare ju uroj per kete website :slight_smile: . Doja te dija a e keni te lidhur si web me ndonje server ose pjesi chati ?
E bej kete pyetje pa dieni sepse thjeshte pash qe me kishte ardhur ne msn nje e-mail qe me ofronte te futesha ne kete web dhe po ju pres nje pergjigje … Gjithe te mirat.

edhe ti e solle koken ketu mer

Mire se erdhe. dhe kalofsh mire…

ne i dergojme lajmerime adresave qe na shkruajn ne adresen tone, keshtu mbase adresa juaj do kete qene ne nje nivel me te dyte, apo me posht te emaileve qe kemi marre.
gjithe te mirat

Scorpion ketu :lol: :lol: :lol: ik ore cun rri andej nga AF :lol: :lol:

Vllai rri ketu se eshte nam!