Pershendetje

:smiley: Nga nje pershendetje te ngroht per te gjith ju antar te nderuar :D:)Per gocat nga nje :wilted_rose:

Pershendetje :slight_smile:

Pershendetje edhe nga une Donna!..:slight_smile:

Pershendetje gjithashtu donna!

Edhe na t`pershendesim ty (:

Pershendetje dhe per ty Dona dhe pa shume mungesa ne te ardhmen :stuck_out_tongue: hihi

Pershendetje Donnaa,po per cunat nuk ka ndonje :beer:,:slight_smile:

Pershendetje Donnaa! :slight_smile:

Donaaaaaaa po cke ti vetem vjen na pershendet e ik ! te duam ketu moj xhan.

[b]Pershendes te gjithe antaret :slight_smile:

Si dhe ata qe kane humbur fare keto dite …psh , Labe eshte deklaruar e humbur :stuck_out_tongue:

Erinda , Olsi , Ulkina, Abdullah , Aureli…keto qe vinin çdo dite dmth dhe ka plot qe vinin çik me rralle

Me pushime apo ça , te pakten na thoni mer se na bani merak :smiley: :stuck_out_tongue:

Qofshi mir jarebi (lool)

:wink:
[/b]

Mima fshije emrin tim se une ne forum jam :P:P

Prandaj nuk te kam permendur mer se je aktiv :smiley: