Pershkruajeni te dashurin/en tuaj me 1 fjale...e fjala te filloj me Germen e 1 te tij

Po e filloj une e para…po vendos germen e pare te komshiut se e kam merak hahahahaha :fishkellim::fishkellim::fishkellim::fishkellim:

Engjell…:slight_smile:

E… eee :frowning: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

hahahahaha tema thote nje fjale…jo germen e pare :o…gjynah e shkreta…as me nje fjale nuk e pershkruan dot lumadhen…:stuck_out_tongue:

hahahhaha :stuck_out_tongue:

Eee… mos vet… :frowning: sna kane mbet ideja as fjale as... sen tZotit po get :expressionless:

:ncuq::ncuq::ncuq::ncuq::ncuq::ncuq:

Erjoli e kam emrin :lol: :lol:

      • Updated - - -

Valute e dal nga tregu

:o:o:o

auuuuuuuaaaa po beje si tarzani nashiiiii…hiqni dore nga E-ja cuna…qe cfare te them o zot…:P…o loliiiiiiiii ta gezosh emrin e ri…:mad:

o erinda kto kohet e fundit shkronja E ka dal shume ne mode :stuck_out_tongue: hahaha

Mjalt …

      • Updated - - -

Margaritar

Jo po recel fiku :stuck_out_tongue: hahaha

hahahahahahaha te mart dreqi ty . e mos me cito te kjo tem se dhe ty te fillon emri me M … do keqkuptohen bota …Majmun !! :stuck_out_tongue:

Embelsire …

Emire :smiley:

Nuk ka gje tregohu e sinqert tregoja botes :stuck_out_tongue: hahaha

shiko mos ka gje abdullahu me ty , se un te kam si djalin tim :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

gabim en shtyp

lere abdullahun se ka hallet e vete , po thuaje tani ta marin vesh edhe keta te tjeret :stuck_out_tongue: ahah

Pse Flisni Prapa Krahut ju ehh:D:P

majdi ta shtypa koken … Morr :sherr:

po nuk esht e vertet mo nuk esht e vertet :cry:

kalama i shplar :stuck_out_tongue:

      • Updated - - -

na falni djema se u nxorra sekretiet ne shesh :frowning:

( bej shaka un mo…se mos ma merni per ter se se se ju mbyta :smiley: )

Na falni se kemi cik Laben paqef , e di qe nuk e thot dot po ska gje