Pese numrat e fundit te numrit te telefonit tuaj. (PART II)

Ja tek u hap dhe tema me 5 numrat e fundit te numrit te telefonit tone

po filloj vet si haps i temes

?3726

PS: Ai qe nuk ka postura 5 numrat e pare duhet me patjeter ti postoj atje pastaj te postoj 5 te fundit ketu :stuck_out_tongue:

[b]Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj[/b]

hehehehe :ncuq::ncuq::ncuq:

pse ca u be ktu…u hapen depot :stuck_out_tongue:

m’ka skadu kontrata, ma kan blloku numrin :stuck_out_tongue:

Keshtu mund ta vesh nr e tel te gjithe , nuk te shqeteson njeri :smiley: :stuck_out_tongue:

Tema: i imi nuk ka ndryshu :smiley:

hahaah o Arjol kujton se je piktor :stuck_out_tongue:

      • Updated - - -

haha labe ti me duket se e ke pas nje ide te till:P

haha esht e vertet…:stuck_out_tongue:
nejse , un e kam ndryshuar nr :roll: , kshu qe po i shkruaj 4 te fundit
…4056

12345:p

6.7.8.9.0

Ja dhe 5 nr e tjere te Mi ra , mos e shqetesoni shume ju lutem :smiley: lool

please dont lie :stuck_out_tongue:

ok labja ka te drejt :oops:…po mundohesha te thoja te verteten pooor nuk mundem …:’(

lol, i paska shkrujt dikush ma nalt edhe qato 4 t’mijat :stuck_out_tongue:

s’kam celular vetem facebook kam :stuck_out_tongue:

Te mbetet veç te na thuash mbiemrin tani :smiley: ( nese ke vene me emrin tend kuptohet :smiley: loool )

Emri im Arjol eshte te siguroj por ne fb me del ndryshe nuk e di pse :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Per bes as un nuk kam nr telefoni d.m.th telefon vetem fac e twitter por keto i kam vetem per vajza:rene:

hahahah po pse vetem per vajza?:confused: si shum te pelqejn vajzat ty :P…po meshkujt pse ste pelqejn??:stuck_out_tongue:

He arjolo te dolen llogarit e plotsove nr :stuck_out_tongue: hahaha

68811

apo e doni ta vendos te plot ?

ME PELQEJ VAJZAT SEPSE JAM VAJ EDHE DJEMET ME PELQejn por qellojn lloje te ndryshme djemsh nuk iu jap fort muhabet djemeve vetm naj njerit qe eshte i mir me pamjet e me fjal siq je ti:P:@

@Ezel deri tash kam menduar se je mashkull lol :A

044…a me ipko 049:P

pse qenkam i mir une? :stuck_out_tongue: se dija :stuck_out_tongue: