Pishina

ahh jet o jet :frowning: ca me bo qe kto sene i shohim vec nenderr edhe nLirenti.com :stuck_out_tongue: :smiley:

i believe i can flyyyyyyy…:smiley:

hahahhahahhahahhahahah ju cuna u zhytet ne pishin ashtuuu ne enderra me koke eee ahahhahhahha

wooww na qmende moj Labe

Shum te bukura

ua , paskam harruar te bej pyetjen
Ne cilen nga kto pishina do shkoni …i kemi paguar te gjitha shpenzimet ne , mjafton te zgjidhni dhe te beni gati valixhet :slight_smile: :stuck_out_tongue:
:rolleyes::rolleyes:

Jo se tallesh ti

sa me pelqen ajo me derrasa ne kopesht!!! dhe un kam ne plan te bej nje te tille :expressionless:

Sa e bukur ajo brenda ne shtepi

Kur te kthehem nje dite do ta bej nje pishine si kjo :slight_smile: