Pjata juaj e preferuar!

Cila eshte pjata juaj e preferuar!

Un po filloj me darken e sotme: Oriz me kerpurdha!

hmmm kallamar te skuqur :slight_smile:

fruta deti !

:slight_smile:

marinelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na e shpifeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

pse moj ste pelqejn frutat e detit ty :eh: ??? (:hahaha: :hahaha:…mos i shiko moj :stuck_out_tongue: )

Haahahh! Shiko po deshe ti gatuaj neser ato qepar,por po nuk i hengre, nga kurrizi ti futa!!!

reni gatuajiiii se po nk i hengre t ndihmoj dhe un :wink: :slight_smile:

flm , do te te jap edhe ty ca :):):):)…:stuck_out_tongue:
aman si beni dhe ju , un pa dashur i cova :(…:stuck_out_tongue:

dreqiiiiiiiin do thoja po nk i hengriii

Mire se ja falim kesaj radhe! do ja japim maces se un i gatova!

tave kosi :):):slight_smile:

uroj te shijoj :slight_smile:

mmmm…shume te mira keto ushqimet ne foto…
peshku dhe fruta deti…

edhe un si labja. preferenca ime e pare kalamaret e tiganisura. dhe midhje me rizi… … …

Bem nje Oktapod aty

si e do majd???

Zakonisht para pelqej Frutat e Detit…

Por ha dhe c’do gje te mire e dua edhe e shijoj…c’do gje e kripur me pelqen…:smiley:

Peshk:D ne pergjsi te tera gjerat e detit:)

Perimet ne furr…kete sezon jane te preferuarat e mia