Po apo Jo.... nr2

Te kjo teme mund te bejme pyetje ne menyre qe pergjigja te jete me Po ose Jo!!

Mund te shtoni dhe arsye nqs doni!!

Cdo njeri sduhet te harroje pasi te jape pergjigjen te beje dhe nje pyetje per postuesin ne rradhe!!

Argetim te kendshem :slight_smile:

Te pelqejne udhetimet?

poo , shum
ke deshir te hysh ne BBA ?

Ca eshte kjo haet :stuck_out_tongue: Patjeter si jo

te pelqejne xhinset e grisura?..:smiley:

po :slight_smile:

ke deshire te jetosh jasht shtetit ?

PO,dhe shume shpejt shpresoj me ndihmen e ZOTIT
Jeni i sinqert me postimet qe beni.?

patjeter qe po

jeni tip i qeshur?

pjo…sipas ambientit…

ke pare ndonje enderr te bukur mbreme?

Jooooo…:|…kam pare sikur me kafshoi nje Luan :o

po ti ke pare?

po…

e di qe je me fat?

jam me fat? :mad:…keshtu me kane thene njehere (nje grua plak) :P…je njeri me fat…:D…

e di qe je shume i sjellshem? :slight_smile:

kur ma thua ti…po…

e din qe shkruan bukur ?

hahahhaha derisa e rregullova kete “te uruar” :’( shkrim nuk u ndala…dhe e di…:smiley:

e di qe ketu tek mua doli dielli? :mendoj:

po…sapo ma the ti…

do me dergosh edhe mua nj rreze ketu ?

hahahahaha

po ti dergoj ca rreze

te pelqejne geshtenjat?

…po…
te pelqen arapashi?

ueeeeeeeee shume,fixim im :smiley:

te pelqejne sandwicet? :smiley:

pjo…

a do vij njeri pas meje ketu ?

po erdha une :smiley:

kishe ndonje gje kondra? :smiley:

ke frik ne besh sherr me mua?:stuck_out_tongue: