Po ICEMANI ???

Ja sheshi ja mejdani
ja dhe ice kapedani
djal i mir esht shejtani
asgje te lig si mban xhani
Un e kam si vella
qeshim bashk e bejm shaka
tralali e tralala ( me iku krijimtaria :o )…:stuck_out_tongue:

Kerkova e kerkova e kerkova pa fund neper forum , per nje tem X icen , po nuk gjeta
epo ky esht kulmi thash :ehi:
i meritoje ca “vargje” , me qe ste paskemi hap tem …;p

lool :smiley: sa kam qesh me ket’ labe :smiley: hahaha njeshe je :smiley:

faleminderit per temen :D, lol, shaka se shkuam posht :stuck_out_tongue:

Wee pse nuk kishte Tem Icemani , te na falesh ice

turp te na vi majdi

ice te pershendes shum shum

//youtu.be/SmM0653YvXU

je djal i papar

Ice eshte hile kjo :D, si ishe pa teme dhe nuk na the gje?

Respekte :slight_smile:

lool :smiley: Majdi gje qe behet :stuck_out_tongue:

Faleminderit njerz :slight_smile: Rrespekt edhe per ty Arjol (y) :slight_smile: :slight_smile: edhe kur do te prej thik ne cs 1 nate un ty ? :stuck_out_tongue: (LOL :D)

Labe shum Faleminderit :slight_smile: :slight_smile: edhe une ju pershendes juve, se mu ma thej :smiley: lol

//youtu.be/vfnGTDJ52qs

Tem gjithsesi e qelluar :slight_smile:
//youtu.be/svPhW9Gwnjs

@labe pse ske treguar se je duke shkruar vargje ber icen ndoshta te kisha ndihmuar…:slight_smile: (ne shenjat e piksimit :P)

Bro, ate knife e diskutojm ne beteje :lol:, ne fakt ne steam server ta tregoj me te vertet sa di, po ato nuk jam mesu hic :), e kam mesu doren me keyboard qe perdor ne steam :mrgreen:

//youtu.be/VC2wafhHgQg
:wink:

Se pari urime per temen Iceman,:slight_smile:

se dyti te pershendes,dhe lexofshim gjithmone informacione me vlere,qe ti di ti servirsh me se miri :slight_smile:

Se treti kur te kesh kohe,hidhi edhe ndonje sy temes sime,se te ka kaluar kaq here para syve dhe ti serisht nuk ke patur kohe te thuash gjysem fjale,kur te kesh kohe gjithmone :smiley: (shaka) hahahahhaa

@bal flm per kongen <3 t`pershendes edhe une;

//youtu.be/mQAnnTRyLWE

@Arjol hahaha :smiley: edhe dhelpra kur nuk mundi ta merr rrushin tha nuk e dua :stuck_out_tongue: lol shaka :smiley: hajt se 1hem 1 nate ne cs :stuck_out_tongue: edhe flm shum per kengen <3 <3 :slight_smile: :slight_smile: Edhe une t`pershendes;

//youtu.be/jTiGe1325wc

@erinda flm flm :slight_smile: edhe une ty t`pershendes e rrespekte :slight_smile: :slight_smile:

lol, ne fakt harresa me shum :smiley:

thank ya’ guys <3

hahahaha … ne fakttt kisha ndermend te shtoja dhe kte , qe si denim ti benim nga 2-3 vargje ices…po thash lere se do i ve ne pozit .

sa her e kam degj kte kengen kto koh…me esht fiksuar
te pershendes

//youtu.be/k4xjSzOX6PM

shum e bukur kjo kenge labe :slight_smile: edhe un po e degjoj tani :smiley: (jam duke e degjuar)

flm :slight_smile: :slight_smile:

Ice, nga behesh! Je sonte per ndonje got?

right here :smiley:

Po sigurisht! :smiley:

:pir: :stuck_out_tongue:

shume e bukur :slight_smile:
kurse un te pershendes me kete :stuck_out_tongue:

//youtu.be/DuH0YGdU0Pw

Pershendetje Ice Ta Gezosh temen :smiley:

:rene::rene:

Pershendetje Icemano ty dhe gjith Kosoves :rene::rene:

te pershendes

//youtu.be/qDqCfdYZDTM

Me gezime tema Ice :smiley:

Pershendetje dhe per ty Ice, kjo kenga e fundit nga Sexion D’Assaut :slight_smile: sh e bukur

//youtu.be/lN2ozTZNJC0