Policise i vjedhin makinen

Policise i vjedhin makinen

E Marte, 22 Maj 2007
Nje automjet me targa te Policise se Shtetit eshte vjedhur mbremjen duke u gdhire dita e djeshme ne nje nga zonat qendrore te qytetit te Durresit. Shefi i Sherbimit te Kontrollit te Brendshem prane Drejtorise se Policise se Qarkut te Durresit, Edmond Papa, nuk e ka gjetur “Benzin” e parkuar nje nate me pare ne nje rrugice prane pallatit te sportit “Ramazan Njala”. Pas denoncimit, efektivet blu jane vene ne kerkim te automjetit policor te zhdukur, por mesohet se gjate dites se djeshme nuk kane pasur sukses.
korrieri.com

Epo gjera qe ndodhin jane keto :smiley:

Mos te kujtoje policia se jane te paprekshem :wink:

mos na i shani policat tone i kemi cuna te shkathet. :smiley:
edhe po se gjeten makinen sprish pune, do behet tenderi tjeter dhe ata do te marrin nje makine tjeter.
:smiley: :smiley: :smiley:

hahahaha nje gje te tille e ka bere nje person qe njoh ketu ne itali, i ka mare makinen vigjilit urban per te shkuar ne shpi se kishte ngelur ne kembe.
kur e kapen, dmth kur shkuan te shpija tja mernin makinen i than pse e bere? po isha ne kembe,dhe makina ishte hapur dhe e ndezur.

ha ha ha shum inetresant policve me ja vjedh makinen

ka lloj lloj robi ne xhiro, per cfar nuk i shkon mendja.

Futen policet ne nje lokal per kontroll, por kur shohin nga dritarja po i vidhnin makinen. “Oooo e vodhen tha shefi”…“Ska gje Shef”-tha kolegu “I mora targen makines”

A ktu ne Shqipri ca nuk ndodh,po qe ti vjedhin dhe policise makinene vetem ne Shqipri ndodh.