PoLiGrAfIkSi

it’s me forumsa

mjeti im me te cilin leviz per dite

une

Pa targ levizet ne amerike???

halllall plako!!! :smiley: :smiley:

Ta gezosh makinen :smiley:

shum epak shtete te amerikes kane targe perpara kurse tetjrat kan vetem mbrapa qe te te bind ty po e ve edhe nje foto nga mbrapa

shume faleminderi you cuna

e papar qenka kjo makina, bravo

Sa mund te kushtoje kjo makina? Na bere kurioze me kete makinen, na i fute mizat, por besoj se do jete e shtrenjte :smiley:

PO JAP TE GJITH INFO-N PER KETE:

MARKA: mitsubishi outlander
VITI I PRODHIMIT: 20 janar 2007
MODEL: SUV( gjys vetur gjys foristrade)
MOTOR:3500cc
FUQIA:220 hp
SHPEJTESIA:130milje ose 250kmh

ka dy marshe nje automatik dhe po me te njejten leve e kalon ne manual +/-
cmimi i kesaj eshte 25 000$
kur e mora kete kishte vetem 3 milje ne rekord
nje pamje nga brenda eshte nderthurur sportivja me klasiken

Hajde shoku, Hajde, :stuck_out_tongue:

TA GEZOFSH, QENKA SHUME E BUKUR.

shume faleminderit

Hallall, edhe e 2007, ne ketej edhe per 50 vjet se marim dot :smiley:

Besoj se djeg goxha ajo…

nuk djeg shume EMAUS
ka 6 cilindra benzine
dhe harxhon 1 gallon per 26 milje ne freeway(autostrade)
dhe 1 gallon per 16 milje ne qytet

serbatori i mban 15 gallona ose afersisht 57 litra benzine

Na fut edhe ndonje foto tjeter :smiley:

o shoku po ndonje shoqe ke shetitur me te… :smiley:

qe ate dite qe mora makine ika per darke me nje shoqe qe me pas u lidhem
EMAUS urdhero nje foto tjeter
eshte momenti qe mora celsat edhe ika nga dyqani ku e bleva

kjo eshte ne kurrizin tim

Loooool hallall qenke me verte patriot i flakte. :slight_smile:

nje perndim marr nga oborri i shtepise

nje perndim tjeter ku rete kan mare formen e nje koke njeriu

ne nje panair me motoskafe te garve