Poni & 2 step - dale...

Nje kenge shume e bukur…ju ftoj ta shijoni…si une…(y)…Sa e bukur…dhe look saj :smiley:

//youtu.be/jWabhZG6N88

Spo merren me vesh rrymat muzikore! Gjithsesi, suksese #Ponit :slight_smile:

pse ta shijoj si ty un…do e shijoj sipas menyres sime :rolleyes: …:stuck_out_tongue:
per ponin kam sh kritika…sidomos ne performanc…asnjeher sme ka pelqyer…
fillon pak si keng popullore…pastaj perfundon me ritme latine hahaha .
veshja diku nice…diku out…buz te kuqe me veshje verore,buz detit ? :stuck_out_tongue:
me pak fjal…me pelqeu me pelqeu :stuck_out_tongue:

hahahahhaahah o e poshter…si nuk le rast pa me kundershtuar…qe do te mbys ty me gjithe macen tende :stuck_out_tongue:

edhe mua keshtu me ngjan ndonjehere…por kjo kenge me pelqeu se erdhi ndryshe…stil ndryshe…

edhe mua buzet e kuqe me ato veshjen koke e kembe me vija…s’nuk shume…atje me te bardha me pelqeu…buzet po plasin nga silikoni moj…sa i ka fryre pupupu :stuck_out_tongue:

une se di cfare iu pelqejne atyre buzeve ne ate gjendje,si ballkon sovjetik hahahahahah

Mua sme pelqen as kenga as shqiponja (poni):stuck_out_tongue:

me mua bej cf te duash , po me macen time ske pun moreeee veesh :mad: …:stuck_out_tongue:
per buzet kemi par dhe me keq se poni… Po kengetare me te till fam…dhe te performoj kaq keq…skam par tj sinq…
kto po jan keng te bukura moj…degjoji njeher (y)

//youtu.be/NUnBh7rzHIM

//youtu.be/Y9nCOZWGWic

//youtu.be/NsxxFvQoaQY

hahahahaha me macen do ta nxjerr inatin qe kam me ty…se me shan Ponin :stuck_out_tongue:

te bukura keto kenget…i degjoj perdit…o luleeeeeeee luleeeeeeeeee…hahahahahhaha…e bkr…edhe Evi reci…limonad…ose aurela gace dua…

pse ma nguleee hahahaha ncncncnc…o.o

kto te dyha qe me the tani jan vertet sh te bukura sidomos ajo e aurores njeher…(y)

hahahahahahahhahaa ncncnc

kujt aurore moj…aurela thuaj ahahahhaa jane vertet…kane dal ca kenge te bukura kete vere…(y)

hahahahahaha aureles se na bere lemsh ti dhe emri jot :stuck_out_tongue: …po vertet , po ajo e rovenes…mos me mbaj inat…sa qejf qe e kam…ose 2 kenget e fundit te eli fares…shum cool (y)

hahahahaha c’te beje une qe kete ‘emrin’ tim e ke pare hena jasht ti…e nuk le vend pa e permendur :p…po eshte e vertet…jane hata fare…po nga eli fara vetem “denglat” me pelqen…kjo tjetra s’nuk shume…