Portal Mjekesor

Pershendetje komunitetas te keti forumi, se pari ju pershendes e shpresoj qe nuk preka ndonje nga rregullat e forumit tuaj.
Ajo qe une deshta te shpalos para jush eshte nje Portal Mjekesor qe eshte hap diteve te fundit, portali eshte i teri ne shqip, shkrimet shkruhen nga indivit te ndryshme duke fillu nga profesor te mjekesise e deri tek studentet e kesaj lamije, shkrimet jane prone e pergjegjesi e jona, shkrimet vihen per here te pare tek ne, te perkthyer nga gjuhe te tjera apo te marre nga materiale shkollore. Vizioni yne eshte vedisim qendrim afer ndaj popullates tashme pak te informuar rreth agjenteve rrethues pra per te mirat dhe te keqiat e produkteve qe konsumojne vazhdimisht( mendimi yne). Pa desht te zgjash me shume e te kaloj ne monotoni po e le linkun e Portalit dhe njeher staffi kerkoj ndjese nese shkela ndonje nga rregullat tuaja. Sinqerisht bordi drejtues i Keshilla Mjekesore.
Linku: www.keshillamjeksore.com

Nuk e di nese lejohen reklamimet…por kur behet fjal per mjekesin…besoj se mund te ket dhe tolerime…se te gjithve na hyn ne pune .
I hodha nje sy faqes dhe me pelqeu shum (y)

besoj qe edhe mua sme ka ngelur qejfi ,kur reklamohet nji faqe shume e dobishme per shume gjera ,por sidomos nga ana shendetsore.:stuck_out_tongue:

pse ste marr vesh asnjeher un ty o vlla :???:

e me mire eshte qe te mos te te kuptojne;)

Faliminderit labja !

U mbush 1 vite qe jemi online, kemi knaqesin kur lexojm shkrime te tilla nga ju, do jemi pranu jush saher qe na kerkoni.