Prap ne shkolle

si e presin te gjithe nxenesite fillimin e keti viti te ri shkollor 2011-12 qe eshte shume afer fillimi i nje sfide te re qe do te sjelle me vete shume qka momente gezimi hidherimi emocione gjate marrjes se notave ,ikejeve nga oret te gjitha do te kene me vete nje ndjenj interesante qe me vone pasi te perfundoj cikli mesimor do i kujtojme me mallengjim te gjitha keto edhe pse ndonjeher ne jete ndodh te themi se e urrejme shkollen heret apo vone do na marre malli edhe njeher te kthemi ne bankat shkollore te gjithe se bashku me nje buzeqeshje ne fetyre qe ka nje domethenie te madhe sepse vitet rinore eshtee pamundur ti kthen pasi kane kaluar si na thote nje proverb RINIA VIE NJEHER NDRESA PRANVERA VIE QDO VJET prandaj shfrytezojeni ne maksimun klm

Shum Tem e bukur kjo , Dhe shum e drejte , Personalisht ndonjher shkolla te merzit por kur i kujotn ne fun ato qe ke kaluar gjat gjith ati viti shkollor te ben te kthehesh mbrapa ne kohe .

eee … koha e shkolles :(:frowning:

mos harro te zgjedhesh kategorin e duhur!

Faleminderit!

ehhhhh vetem fakti qe jam ne vit te fundit dhe me pret nje pune shuuuum e madhe me tremb pak po gjithsesi e di qe 1 dit do ta kerkoj te kthehem ne gjimnaz :slight_smile: jan me te vertet vitet me te bukura :slight_smile: :slight_smile:

por ke per te kaluar me mijra momente te bukura e te pa harrueshme kte vit…dhe jo 1 dit , por cdo dit do kerkosh te ishe dhe 1 dit aty !

kete e di shum mir dhe me vjen mir :slight_smile:

me vjen mir qe e dike shum mir , dhe me vjen mir qe te vin mir :stuck_out_tongue:

ehee… shkolla shkolla :frowning:

Susese te gjitheve, ata qe filluan dhe ata qe do e fillojne :slight_smile:

reni flm :slight_smile: suksese te gjith ata qe filluan shkollen kete jav :slight_smile:

Rri se na cmendi kjo shkolla

po kur te ka cmend java e 1 qe esht qef…imagjino me von :skizzato:
:nugush:

suksese te gjithve atyre qe kan filluar…dhe atyre qe skan filluar akoma : |

kte sistemin e ri e urrejjjjjjjjjjjjjjj plotesisht … tmerrsishtttttttttt … jashtzakonishttttttt shmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

dhe un ne sistemin tuaj do isha , se kam hyr e vogel ne shkoll…po shyqyr shpetova :teeth: :teeth:

ishalla mase nuk u komplikojn provimet ne fund :S :S

sa vjen dhe ca nk po nxjerrin … na kan ber lemsh dhe me deget qe do vzhdojm pun kreditesh koeficentesh pikesh -.- … jo e kemi jo se kemi anglishten provim me detyrim …ca thon po e patem do jet shm i veshtir qe te ngelen sa me shum … ca thon do jet i thjehst … un po stresohem shummm :S :frowning:

ulkina , lemsh i kemi pas dhe ne ca gjera…psh…per lendet qe kishim me zgjedhje ca thoshin e ka koficentin aq e ca kaq. dhe per koficentin e shkolles gjithashtu. pastaj ca te tjer thoshin se shoqerori ka tj koficent se shkencori…dhe te gjitha kto na duheshin te sakta !!! se do llogarisnim ne fund sa pik kishim , e cf dege kapnim…por me 1 gabim e llogarisnim formulen nga fillimi
e me e keqja ishte se tj formul na thoshin ne shkoll , e tjeter ishte tek mash.com
e shikon ca lemshiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dhe te ne…e jo me te ju qe e keni sistem te ri…me sakt po eksperimentojn te ju :S

ti tregova kto qe te mos e merrni me frik…se ja , gjall jemi ne :roll:…duke u ber gati per ne shkoll te lart

meqe ra fjala po per provimin e anglishtes dini gje do behet apo jo se nuk po marrim vesh sdim cte bejm te gezojm apo jo :stuck_out_tongue: