Presidentja e Yahoo lind djalë

Presidentja e Yahoo, Marissa Mayer ka sjellur nje djale ne jete. “Vogelushi Bogue (mbiemri i babait) ka lindur ne naten e kaluar”. Shkruajti Zachary Bogue burri i Mayers te henen ne blogun socjal Twitter. “Nena dhe femija jane mire dhe ne jemi shume te gezuar”. Thuhej me gjate ne mesazh, i cili me pas mund te shihej edhe ne faqen e Presidentes te Yahoo. Emri i femijes nuk eshte bere publik.

kujt i pls , gje e re eshte kjo ice ,clidhje ka kjo me teknologjine.

Urime CEO te yahoo!-se! Me jete te gjate djali!