Prezantim ne forum 😊

Pershendetje te gjithve jam i ri n forum me ndimoni te pershtatem :blush:

Përshëndetje dhe mire se vjen!

mire se erdhe!

Kam nevoje per nje kompiuter qe te munde te perdore edhe autocad cfar parametrash me rekomandoni.