Prezantimi i nje femres

Emri: Femer
Mbiemri: Normale
Profesioni: Thurese enderrash dhe mbrojtese besnike e tyre…
Gjendja civile: Enderr ne vazhdim…
Gjatesia: E mjaftueshme per te arritur nje dite mollen e ndaluar…
Pesha: Sa vetja, sa ndjenja, sa fjala e thene dhe e shkruar…
Shenja te vecanta: Nje pentagram rrudhash me nota
trishtimimi ne mendje dhe nje melodi e krijuar nga dashuria ne zemer…
Syte: Kafe me nuanca te turbullta pasionesh te djegura…
Ngjyra: E erret per fshehjen e skuqjes nga faje te lehta…
Titujt: E dekoruar “NJERI” qe diten e lindjes nga NENA…
Bindjet: Njeriun ne jete e ben te lumtur vetem njeriu…
Antipatite: Lojen egoiste te mashkullit…
Simpatite: Cdo qe me fal lumturi…
Frikerat: Vetmia…
Pasuria: Drita e zemres, me te cilen per fat te keq fitoj zhgenjimin!
Synimi: TE SFIDOJ BOTEN E CILA SYNON TE SHKATERROJE CDO ENDERR TIMEN…

Shume interesante keto Erinaa!..

Po jo per kot e thon gjini e but …aspak egoiste kerkon pak po te jet flori

Mire do ishte po te ishin keshtu femrat

Femrat ashtu jane,kush i ka syt veshur te shkoj ti laj,hahahahhaa

Une per vete nuk i kam syt te veshur, femra te tilla i shikoj gjithmone ne TV :lol: :lol: (ndonjehere dhe ne enderr) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ncncncncnc te pakten egzistojne femrat e tilla deri diku apo jo?..:smiley:

po si i behet qe kur vjen fjala per meshkuj “te mire”,jo ne TV jo e jo,por as ne enderr nuk ke shanse ti shohesh,:stuck_out_tongue: