Probleme ??

Se di nese me ndodh vetem mua…por ka disa kohe qe forumi me duket shum i ngadalt ne komanda…
Apo kur do te hapesh nje teme ,te del nje faqe qe kerkon te besh reload
Me falni per fjalorin tim te thjesht…por sdi te flas me terma informatike un
Nese kjo sme ndodh vetem mua…raportoni…:slight_smile:

un s`kam pare gje nga kto qe po thua ti labe… :expressionless: :expressionless:

uaaa…mua me cmendii…
dhe me ndodh vetem me forumin…jo me faqet e tjera…

vallaj spo di... Por sdo ishte keq sikur t`i beje 1 foto atij problemit qe te shfaqet dhe besoj do ishte me e lehte per Administratoret qe te ndermarrin dicka dhe edhe anetaret e tjere do ta kuptonin me mire per cfar eshte fjala

C’fare shfletuesi perdor?? Porvoje me nje shfletues tjeter nje her.

Ti ke ik nga mendja sta ka fain forumi :stuck_out_tongue: hahaha

Fshi cookies dhe historikun e shfletuesit , cfar perdor Chrom ? Mozilla Firefox ?

kur lexova titullin e temes mu beti qefi :smiley: thash se mos kishte labja probleme por sqenka ashtu dreqin:@:mad:

chrome perdor…por tani nuk po e has me ate problem…
flm gjithsesi

      • Updated - - -

mos ke gje SMIR ti ???
:stuck_out_tongue:

Mund te beni nje testim te shpejtesise ne kete faqe dhe te publikosh rezultatet?

Flm!

kto ishin rezultatet …

e ke problemin me rrjet!