Programet me te mira per iPhone dhe iPad

Programet me te perdorura dhe me te nevojshme per celularet iPhone

Per te postuar ne kete teme programet per iPhone duhet te mbani kete strukture:

Titulli programit FONT=4

Imazhe:

Pershkrim i shkurter cfare ben programi.

Kategoria:Utility
Versioni iOS: 3.2.x
Shkarko: Link per shkarkim iTunes

Twitter

Mund te dergoni Tweets nga telefoni juaj! kerkon lidhje Wi-Fi ose 3G!

Kategoria: Komunikim
Versioni iOS: 4.x ose me i ri

Shkarko Twitter

Perkthyes per iPhone - Free Translator

Nese keni nevoj per perkthime te shpejta!

Kategoria: Utility
Versioni iOS: 4.x ose me i ri
Shkarko: Free Translator

Windows Live Messenger per iPhone

Per te gjithe ate qe kan nje llogari ne Hotmail dhe duan te jen ne komunikim me miqet!

Kategoria: Komunikim
Versioni iOS: 3.2 ose me i ri
Shkarko: Windows Live Messenger

Instagram

Mund te shkrepni fotografi te castit, t`i perpunoni ato me efekte te ndryshme dhe ti shperndani me miqt tuaj ne Twitter (i beni Tweet fotos).

Kategoria: Photo & Video

Versioni: 2.4.0

[b]Shkarko Instagram[/b]

Ice, e ke ti Instagram! Keshtu ka ndryshuar?! se un kam nje version tjeter!

Po ReniX e kam, por ska shum qe e kam instaluar! Faqja e pare (apo FAVORITES) duket keshtu:

Ah, ok! Po eshte i njejti ateher. Sepse duke pare se kam iOS te vjeter thash se mos kishte ndryshuar!

Chrome

Mund te shfletoni ne internet shum shpejt dhe lehte me shfletuesin e ri Chrome. Ju gjithashtu mund te kyçeni ne Chrome (log in) dhe te sinkronizoni cdo gje nga pajisjet e tjera qe kane te instaluar Chrome.

Kategoria: Shfletim ne internet

Versioni: 19.0.1084.60

Shkarko: Chrome per iOS

Me ne fund Chrome per iPhone :slight_smile: - Nuk eshte larg as Firefox!

Google+ per iPad

Google+ per iPad tani ju mundeson te rrini edhe me afer me miqt tuaj dhe me te rejat nga rrjeti socjal i Google. Shkarkoni aplikacionin falas dhe filloni video-chat me miqt tuaj, ndani foto apo shikoni cfare po bejne ata ne Google+

Kategoria: Social Networking
Version: 3.0
Shkarko: [b]Google+ per iPad[/b]

Ice, punon Google+ me video per iPhone?

vallai se kam provuar as1here… :confused: :confused:

SHIFT 2 Unleashed per iPad

Kategoria: Lojera

Version: 1.2.94

Shkarko: Shift 2 Unleashed per iPad

WhatsApp Messenger

Kategoria: Rrjete socjale

Versioni: 2.8.7

Shkarko: WhatsApp Messenger falas!

Falas eshte WhatsApp per iOS?

po eshte promo!

Suno - Orë alarmi per iOS

Suno - Ore alarmi per iOS eshte nje aplikacion tejet i dobishem per te lene nje kohe alarmi ne iPajisjen tuaj! Me posht mund te shikoni edhe nje video prezantim te programit.

//youtu.be/pBG3X0fJ518

Kategoria: Shendeti & Wellness

Versioni: 1.0.1

Shkarko: Suno - Ore alarmi per iOS (0,89€)

MessageMe

MessageMe eshte nje aplikacion falas per iPhone dhe Android, i cili ju mundeson te dergoni mesazhe falas me miqte tuaj neper telefonat celulare. Ai eshte i ngjajshem me WhatsApp por qe ka me shume mundesi! Ju thjesht e instaloni programin ne celularin tuaj dhe krijoni nje konto te re me nr. cel tuajin dhe me pas do te shfaqen edhe miqte tuaj (nese e kane ate te instaluar, ose nese jo mund t’i ftoni me ane te e-mail apo sms). Programi ka pothuajse 2 muaj qe ka dale dhe ka arritur t’i mbledh mbi 5 milion perdorues.

Kategoria: Rrjete sociale
Versioni: v1.0.5
Shkarko: MessageMe