Propozim për fejesë

Përshëndetje,

E kam cekur edhe tek prezantimi qe do e hapi nje teme ku do te kerkoj nje sugjerim nga juve :slight_smile:

Keshtu une jam n’lidhje me nja vajz qe disa vite dhe m’duket qe ka ardhur koha qe te beje nje ndryshim ne jeten time ( behet fjale per fejes :blush: ) dhe kete ndryshim kam deshire qe ta beje pak me interesante per personin qe deshiroj ta kaloj jeten me te, po ashtu edhe per veten, me pelqejne keto gjera.

Une kam nje ide ne koken time qe te beje nje propozim ne Fakultet ku eshte duke i ndjekur studimet e dashura ime, pra ideja eshte qe te hy ne salle me profesorin pastaj te behem kinse une do te ligjeroj nje ligjerat dhe brenda asaj ligjerate te jete nje pjese ku do ti prezantoj qe po kerkoj te fejehet me mua ( prezantimi te behet me projektor pra mbrenda sllajdeve aty te jete diqka ku do ta shprehi kete ).

Si mendoni per kete, do te dali bukur? Ose nese veq keni ndonje ide me te mire ose ndonje sygjerim se si te jete prezantimi tek sllajdet ateher mos nguroni te me tregoni.

ps: ky propozim me pelqej teper mirpo nuk jam piktor fare une haha

https://www.facebook.com/FytyraPublike/videos/774473072680013/?__mref=message_bubble

Falemnderit per kohen qe shpenzuat ta lexoni kete shkrim timin.

Ju uroj nje dite te mbare juve.

hajdee… Paska akoma meshkuj si ti? Une nga frika nuk po martohem! Hahaha (shaka), po 1 shok vdiq pas marteses :stuck_out_tongue:

Po me pelqen ideja dhe per mendimin tim nuk do beja dicka tjeter… Meqe ajo vajza qenka ne universitet, pershtatet kjo qe ke shkruajtur ti. Por sidoqofte, prit edhe ndo1 sygjerim te ndo1 anetari tjeter ne forum se nuk i dihet! :smiley:

Suksese!

Oooo sa bukur…mendoj se dhe kjo ide qe ke ka per te qen shum emocjonuese.
Cfar tipi ka vajza ? sepse ka dhe njerez qe ne publik nuk i shijojn kto gjera. nese esht tip spontan kam pershtypjen se do ish gje e bukur .
Beje te duket sa me origjinale , mos u perpiq te thuash gjerat me te bukura …thuaj cf te vin ne mendje , cfar te del nga zemra.
Psh parmbrem tek kenga magjike nje cun i beri propozim surpriz te dashures para mijra njerezve…por u duk shum fallco,fjal te dala jo shum natyrshem. Ndaj ndonjeher me shum rendesi ka cfar te del nga shpirti, se sa kto surprizat e medhaja .
Gjithsesi ju uroj fat,dhe na shkruaj serisht pas propozimit :wub::wub::wub:

sic tha edhe antarja me lart varet se cfare tipi ka
por ne pergjithesi mendimi eshte shume i bukur

Fejesa :mad: mos or djal se je i ri . Bej shaka , bashkohem me mendimin e labes , por perpiqu qe te jet vertet surprize

avash cik ti , se antarja me lart ka emer,euu :rolleyes:
:stuck_out_tongue:

hahahah pa dashje :stuck_out_tongue:

Hahah jo ore nuk eshte rrezik shume :slight_smile:
Falemnderit per pergjigjen.

Eshte tip qe i ka qef befasit teper, dhe e di qe do ti pelqej sepse i kam bere shume befasi kuptohet jo si kjo ahah mirpo i pelqejn shumee…
Por a keni ide se qfar te futi tek prezantimi ku une njeher do te dal si prezantues para studenteve :stuck_out_tongue: pastaj gjate prezantimit me qene nje pjes ku do ti propozoj, ketu a keni ide se si tja beje?

Patjeter qe do t’iu tregoj se si ka shkuar propozimi :slight_smile:

ahahah jo ore vitet po ecin edhe duhet, falemnderit per kohen :slight_smile:

Me vjen mire qe gjetet kohe qe tu pergjigjeni ne kerkesen time, ju falenderoj t’gjithve.

hmmmmm, duhet menduar me detaje . Si fillim varet cfar lende eshte ,ne baz te saj do besh dhe projektin…
dhe tek tema e projektit te gjesh dicka qe te te coj tek motivi…jo thj te dal shabllon tek propozimi
mos harro tja thuash presorit ,hahaha…vetem atij askujt tj
po sikur te te jap nje ide tjeter
ta organizosh me presorin,gjasme sikur ai te jet duke shpjeguar dicka ne monitor,dhe gjasmeee papritur teksa ai shpjegon te filloi vidjoja jote,dhe presori te bej pak si i habitur,qe dmth cfar dreqin po ndodh…
ti nderkoh sje ne klas,dhe kur vjen momenti i duhur i videos…te hysh ne klas me nje tuf lule , e ti thuash shpirt, pranon , nejse kto i di vet ti hahahaha…si te duket ?
duhen menduar dhe detajet nrm, se ato bejn diferencen,por si ide uroj te te pelqej…

Perfekteee, super super falemnderit shume sis :wink:
Tash po besoj u kompletua ideja, m’ka mbet vetem reailizimi i saj ahah.

hahaha , ok me vjen mir qe te ndihmuam ,do jemi ne pritje :boy_hug::rose::girl_hug:

pse nuk maskohesh si babgjyshi i viti te ri ti e boss edhe te shkosh te universiteti i te dashures tende te marish nje megafon te japish nje alearme per bomeb edhe sa te dalin te gjith jasht te therrasish me ze te larte ligjeraten tende per te dahsuren edhe vetem ne fund te permendish emrin edhe mbiemrin e saj qe te kuptojen per ke behet fja;le

hahahab sa e fort kjo . do thrrasin policin se mos ka hy isis me ndonje eksplozim do mendojn hahahah

joo ne asnje menyr sduhet ber nje shaka e till . Do te pelqente ty qe dikush te bente kte shaka ,e ti te dilje i pataksur nga shkolla.
Aty mund te jet dikush qe esht i moshuar dhe me semundje zemre ,apo njerez qe nga paniku demtohen emocjonalisht dhe psikologjikisht .
ne kto koh qe jan ende te ngrohta kto muhabetet e shperthimeve,nuk duhen kaluar neper mendje.

Hmm mfal nuk po du te kundershtoj kete iden tuaj mirpo nuk di nuk m’pelqen kjo, me shume e gjej veten tek ideja e pare qe u fol per te edhe nga anetaret e tjere…

Keshtu qe une kam vendos per ate ide dhe dasht Zoti te mundem me realizu ne menyren me te mire te mundshme :slight_smile:
Nuk kam vendos ende per daten por po besoj qe do te jete pas Vitit 2015, ne fillim te vitit 2016.

Keshtu qe ju falenderoj per kohen qe keni gjetur qe te shprehni iden tuaj.

hala si ki propozu a? Une kishe je martu o burr…

ahhaahah jo ore kadal se nuk jam duke bler vetur une haah :stuck_out_tongue:

jo jo nuk eshte nuk jam i vendosur apo diqka e till, sepse kete gje ka kohe qe e kam menduar por arsyeja eshte nje date ne fillim te vitit qe me lidh me shume gjera eh kam qef me qene ajo date kur ti beje kete propozim :slight_smile: