Propozimi per Gradat e Reja - Q2 2012

Pershendetje!

Siç eshte bere tashme zakon, ja ku vjen dhe propozimi i gradave te reja per anetaret me aktiv ne forum per pjesen e dyte te vitit 2012!

Çdo anëtar mund te propozoj vetem 3 emra qe ai mendon per promovim grade.
(Promovimi grades sjell; dallimi nga anetaret e forumi, blog personal, albume pa limit si dhe veçori te tjera speciale.)

Gradat e hapura per kete semester jane:
[ul]
[li]Moderator - Mund te redaktoj postime neper hapesira te ndryshme.
[/li][li]Lirenti.com Addicted - Vizitor i rregult i faqes dhe popullor ne tema.
[/li][li]Anetar i Nderuar - Duhet te kete fituar respektin e te gjithe anetareve.
[/li][li]Autor - Do te kete si detyrë postimin e artikujve te rinje (sigurisht jo copy/paste).
[/li][/ul]

Pas një muaj, kjo teme do te mbyllet dhe emrat me vota me te larta do te shqyrtohen me tej per aprovimin e stafit.

iceman meriton ndonje grad si moderator psh
arsyet :
-eshte shume aktiv
-merr vesh nga kto pun ;p
-ka goxha kohe ne dispozicion per forumin
-ka dhene ndihmen e tij neper kto temat e informatikes ( me sa kam ven re )
-esht shoku im :smiley:

Gje qe nuk behet sepse eshte shoku jot :stuck_out_tongue: haha

ke frik mos te ze vendin e punes ai ty

:stuck_out_tongue:

po…

kam shkruajt 1 , kam dhe 2
erina & erinda … antare te nderuara

Erinda Erina dhe Labja (kete te fundit me dyshe e kisha:P)

thash un e shkreta qe esht rend ky… po sbeson njeri… :roll:

lexoje njeher mir temen , pastaj shkruaj 3 emra dhe graden qe do tu japesh .

Ca ka qe nuk shkon se spo e kuptoj?

labja ka graden vip donator…:slight_smile:

      • Updated - - -

propozimi im i pare eshte iceman per moderator, per dy te tjerat do mendohem…:smiley:

Iceman -> moderator , Erinda dhe Olsi -> Antare te Nderuar

Icaman moderator !! cfar thoni ai veq cop- pas ben nuk din nje debat te bej vetem pershendetje per kenge…mos ja fusin kot dhe ju.

olsi erinda abdullahu. ky i fundit sjell cdo her matriale te mir .

Iceman eshte djal shum i mir … i sjellshem e i komunikueshem .
Aktiv dhe gjithmon ne gadishmeri per te ndihmuar !

kshu qe… mos gjyko dike kur nuk e njeh !

eshte mendimi yt dhe mbaj per vete. aspak nuk eshte i mir se nuk ka respekt ne radh te par aspak dhe nuk din ase nje debat ta bej.

ok , dhe ky esht mendimi yt … dhe mbaje per vete
mos e shkruaj sa her te te jepet mundesia… sepse e ofendon tjetrin .

Nuk te pyta asgje esht e e drejta im te shkruaj aty ku un e shof te arsyshme

Ti je aq e rritur sa per ti kuptuar vet disa gjera . E arsyeshmja me ofezen nuk kan lidhje me njera tjetren .

Faleminderit te gjithve per propozimet :slight_smile: Respekt per juve!

Jepni nje mendim,mos kaloni ne banalitete,dhe qe nuk kane lidhje me temen,fjalet te jene te shkruajtura SHQIP qe te kuptohen nga te gjithe,kush ka mendim ta thote eshte i lire te shprehet,eshte mendim pozitiv/negativ,cdo njeri ka te drejten e tij ta thote,nuk ka perse ta mbaj per vete ate mendim qe ka.

ICEMAN ben per Moderator… sidomos per forumet e Informatikes.