Propozoni Anetarin e Vitit 2012

Përshëndetje!

Urojmë që ky vit të përfundojë sa më bukur për të gjithë ju! Si çdo fundvit tashmë, duhet të propozoni anëtarin e vitit!

Duhet të thoni një emër dhe një arsye pse duhet ta fitoj Gradën Anëtari Vitit 2012!

Faleminderit që keni zgjedhur faqjen tonë!

un e propozoj antaren labja, arsyeja eshte sepse vazhdimisht ka sjelle tema te reja ne forum, informacione te dobishme dhe e them sinqerisht kam mesuar shume prej saj (: Dmth ne aspektin e infove dhe te rejave ne forum.

Nuk e di nese lejohet te behen 2 propozime, por do thoja edhe per antarin TraHaNa, sepse na ka ndihmuar te gjitheve me programe, licensa per antivirus etj… Ne fushen e IT-se ai ka qene & eshte 1sh (y)!

Kto 2 propozime kisha une, suksese te gjitheve! (:

Respekte!

Pershendetje ,
po ve re qe icja paska marr grad te re…urime e meriton :smiley: …(y)

Un propozoj Iceman… esht i vetmi qe nuk i eshte ndar forumit…dhe kur ky i fundit ska qen shum aktiv. Ka qen gjithmon i pranishem me informacjone nga te tera fushat!!
:slight_smile:

Une propozoj TRAHANA :Arber salihi

Un do jap voten time per Laben! ka sjell cdo her tema te mira dhe adekuate per forumin!

Une propozoj anetarin “Erinna” dhe do doja qe kjo te realizohej …

arsyeja ? eshte e thjeshte .,transmeton gjithmone pozitivitet !!!

Un propozoj veten time

Emrat qe votoj une jane Trahna dhe Iceman

une propozoj errinen

edhe un jam ne nje mendim me laben… ica ka qen me aktivi se cdo kush

sdi fort me ksi sene une veq emnin e qati iceman e pash kamos neper forum ktu e pash qe kish qit plot do sene interesante e plot se spo hi ma gat e po ja jepi kokrren iceman une po du me than vota jeme shkon per iceman

hajt me tmira

Une propozj Icen , ka qen gjdoher aktiv sikur diten ashtu edhe naten :stuck_out_tongue:

Ice dhe Labja

Iceman of course :smiley: se e kam cun puntor :stuck_out_tongue:

Une propozoj Icen dhe vetem Iceman,per vec ketij nuk kam asnje propozim!

Faleminderit njerz, Respekt per juve!

:shok:

Ice dhe Erinaa

Pershendetje

Duke pare numrin e postimeve te bera nga antare te ndryshem,mendoj per Laben dhe Erinden,edhe pse e kohet e fundit nuk e kam pare aktive,mendoj se keto dy gocat i kane dhene dicka Forumit,

une jam pak ne dyshim…kam disa emra…
po e nis 1) iceman
2)erina
3)majdi

me pelqen aktivizimi i tyre ne forum…

Ju falenderoj nga Zemra Neri ,Landi,Abdullah,Narkoza vota juaj me jep nje knaqesi shpirtorer se keni votu per ket se jam si Erinaaaa me 1 fetyre,

Pra edhe 1 her vota ime shkon per Icaman -rragegja.