Prostituta ruse në Greqi infekton shume persona me virusin AIDS

Në Greqi është arrestuar prostituta ruse që është quajtur vajza që mbillte vdekjen me buzëqeshjen e saj.
Prostituta ruse është arrestuar pasi ishte e infektuar me AIDS dhe ajo kryente mardhënie seksuale pa masa mbrojtëse.
Në këtë mënyrë shumë persona kanë telefonuar në qendrën e kontrollit të shëndetit kur kanë parë fotografinë e prostitutës ruse pasi kishin qënë klientë të saj.
Madje 3 klientët e saj kishir rezultuar pozitiv ndaj virusit.
Ndërkohë dhe dy prostituta të tjera greke janë arrestuar pasi dhe ato rezultonin pozitive.
Ndiqni videon për më shumë informacion.

//youtu.be/Z7bcZmV1pAg

uaa zot i madh
e di sa me acarojn ata qe thon " prostitucioni esht profesion "
ca dreq profesioni esht … burim degjenerimesh e semundjesh !!!

lol, ksaj i thone “gjella e lire ti djeg buzet” :stuck_out_tongue:

sa me pelqeu kjo shprehje !!! (y)

E pra e kan meritu ata se shkojn me prosti…

mir ata , po grat e tyre cfaj kan ?..

mendoj se prostitucioni duhej te perndiqej nga ligji per shum arsye !!

Kjo prostituta ruse kishte reth 700 kliente … nga ata qe jane paraqitur per te bere analizat pas publikimit te lajmit deri tani kane rezultuar 2 pozitiv me AIDS.
Por me keqja nuk mbaron ketu pas disa kontrolleve te policise ne shtepite publike jane arestuar edhe 11 te tjera me AIDS
Policia greke ka bere publike emrat dhe fotografite e 11 te arestuarave,10 me kombesi greke dhe 1 bullgare.

Vdiqa tu qesh kur than ne tv pas publikimit te lajmit ne medja pati nje bum telefonatash ne spitalet e athines nga klientet per te bere kontrollin :lol: :lol: , nder klientet ishin edhe shqiptar :mad:

Cfar ka per te qeshur Arjol…
Ky fenomen ka mare permasat e nje epidemie tashme…gjendja kish dal jasht kontrollit ketu e disa vjet.
Pervec shtepive publike kishte edhe nje nr. te konsiderueshem prostitutash qe dilnin ne rruge apo punonin ne hotele pa asnje lloj kontrolli mjeksor dhe akoma nuk dihet se sa mund te jete nr. i te infektuareve.
Prostituta ruse qe u kap e para ishte nga ato prostituta qe lejonin berjen e sexit pa masa mbrojtese dhe kur shkoj ekipi i mjekeve per kontroll ngelen te habitur kur pane adoleshente qe prisnin ne radhe…

nder klientet ishin edhe shqiptar

Natyrisht qe ka edhe shqiptare …ajo zone ku ndodhen shtepite publike banohet nga nje nr. te konsiderueshem shqiptaresh.
Uroj qe mos te kete shqiptare qe kane shkuar me keto prostituta por kam frike se eshte nje nr. i konsiderueshem qe e kane bere kete.

Kishte te bente me personat e martuar qe çfare falje do gjenin pr tu treguar grave per nje kontroll te tille aq me teper po te ishin te infektuar ata dhe grate e tyre.

Per sa i perket smundjes normal qe ka pasoja te pa sherushme nese nuk kapet ne kohe, mirepo faji gjithmone shkon tek klientet dhe nga injorancia e tyre, qendron qe shumica e klientve “injoranca” parapelqen te bej sex pa persevativ (“e duan dhe te rruajtur”) duke u genjyre nga fakti qe mund te shijojn dicka me shume pa llogaritur anen negative infektimin e Aids, nderkohe qe prostitutes se famshme nuk e bezdiste kjo gje “ndoshta se nuk donte te humbiste klientet”.
Tani infektimi mund te behet edhe pa kryer mardhenie seksuale thjesht duke i ndenjur afer por rastet jane me te rralla.
Por i gjithe faji mbetet tek klientet dhe pak tek prostituta :slight_smile:

Ne radhe te pare mire tu behet! Ku i çon mushka keta tek nje prostitut pa masa mbrojtese! Duhet te veshesh dhe antiplumb kur te kryesh mardhenie :smiley: kushedi ndonjeri me arm ne dollar hihihi!