Pse femrat varrosen nje meter me shum se meshkujt

ne jeten e perditshme e degjojme , kte bised te trishte :mendoj:

ncncnc…ca ma ke kte tem o tu befsha :expressionless:
hera e par qe e degjoj . se kam iden…

<nuk eshte provokuse> por nje gje EGZISTON

un di qe thellesia e varrit esht sa gjatesia e trupit te njeriut.
por ndoshta femra varroset me thell sepse ka ngelur si tradit nga kohet maskiliste…ku dhe nen dhe mashkulli duhet te qendronte me siper :stuck_out_tongue:

Pytjet e qelluar dhe un tani e kam ber ket pytje dhe kam marr ket pergjegjej

Nuk eshte 1 meter me thell po pak me thell se meshkujt i varrosin.femra nuk eshte e barabart me mashkullin askun prandaj dhe ne varr nuk duhet te hyn ne te njeten thellsi , femra eshte terheqse dhe ne arabi i varrosin ne rer e ndodhe nga eret tA largojen reren apo ne menyra te ndryshem nuk ben te shikohet trupi i femres coft edhe i vdekur.:eek:

ja futa kot me paska dal plot :stuck_out_tongue:

.ku dhe nen dhe mashkulli duhet te qendronte me siper

ani shiko cfar thot haha po pse duhet cdo her femra te jet e nenshtruar a:mendoj:

prandaj thash qe mund te ket ngel tradit e shoqerive maskiliste te athershme… nuk fola per te tashmen

po edhe tani nuk kan ndryshu gjerat ashtu varrosen njerzimi .

po ta thash…KA NGEL SI TRADITE …

aman ci keni kto muhabete…me fusin te dridhurat

e kemi borgj vdekjen duhet mendu si eshte edhe aty ne varr(frigacake)

kur me ben te ndjehem keq pse ta mendoj se si mund te jet aty brenda. vetem duke e menduar me zihet fyma :expressionless:

deshe nuk deshme eshte pjes e jetes, nuk ke pse ti keshe frik edhe gjumi eshte gjys vdekje thon ke parasyshe kur je ne gjum si eshte .

normale qe po…po njeriu po nuk pati frik nga ndonje gje…kot qe rron…
dhe sthash qe kam frik nga vdekja…(por nga ajo qe vjen pas saj )…!!

hera e 1 & un qe e degjova ket’ gje…

Per garanci, qe mos te ngrihen perseri :stuck_out_tongue:

ahahaha :cekan:

hahahahaha se kane aq te keqija sa as thellesia nuk i humbet dot…hahahahaha :mad:

Shyqyre qe nuk the qe floriri groposet thelle :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Per te siguruar qe nuk do dalin me :smiley: