Pse?

pyesni sa te kini qef. :stuck_out_tongue:

pse veza e prishur,mban aq ere te keqe? :?

Pse nuk ka vetem dashuri por duhet te kete dhe urrejtje?

Pse injorantet kan gjithmon fat?

Pse e tha ate fjale ai person??? :? :x

pse njerzit shkaterrojne gjithcka per nje 1sekonde kur u duhen vite pe rti ndertuar?

Pse sjeni online tani :smiley:

Pse zgjohet kaq heret Altini?? :roll: :wink:

Pse pyet? :roll: :smiley:

Pse spo del kjo koha ktej nga ne?? :frowning:

p.s Altin kot pyeta :slight_smile:

Pse nuk pyete tamam :slight_smile:

pse mos filloj edhe un nje shkolle?

Pse PoLiGrAfIkSiT i erdhen mend kaq vone per shkolle :?

Pse mos ta fillosh dhe ti nje shkolle Poligrafiksi!! :wink: :slight_smile:

pse kot eshte ajo shprehja me mire vone se kurre?

Pse na pelqen muzika?

pse jetojm?

Pse mungon Kukulla :?

pse cte duhet ty Altin :stuck_out_tongue: ?

Pse me mos ta dije dhe un :cry: