Pse?

Pse,pse,pse,pse,pse???Varja ska mundsi me dhene asnji pergjigje!! :cry:

pse altini kur vi une nuk eshte? :stuck_out_tongue:

pse nuk ka drita ne shqiperi :cry:

Pse Kukulla eshte e mire :stuck_out_tongue:

pse altini ben tifo per du skuadra qe une i urrej? :?

Pse Kukulla nuk behet me skuadrat e mia :stuck_out_tongue:

pse altini eshte me schumakerin :?

Pse Kukulla nuk eshte me schumacherin :stuck_out_tongue:

Pse te gjithe ketu pyesin dhe asnje nuk pergjigjet? :frowning:

perse Lakja eshte gjithmone kampion i lojrave?? :cry:

Nuk e di …

Pse duhet te punojme ? :x

Pse duhet te qahen njerezit gjithmone? Elbasonllije, po nuk punove nuk ke cfare darke te pergatisesh me!

Me kalu kohen, ose me mbush gojen me ajer!!!
Pse daku ka fillu pune?!

Daku filloi pune se boll u sorollat rrugve! C’eshte kjo teme vetem me pyetje mor vlla! Ku rrim dot ne pa bo pak muhabet, pak thashetheme, me mor ndonjerin neper goje! Une mendoj qe mod. duhet ti nderroje titullin kesaj teme!

Sepse ben hile ne loje :lol: :lol: :lol: LAKE :stuck_out_tongue:

Mos hap nam te keq per laken se nuk e ke te gjat pastaj!

Pse Kukulla Albana eshte nusja e Bariut :lol: :lol:

pse altini nuk eshte ne linje

Pse kukulla nuk e hap msn :?

se jam ne nje adrese tjeter