Puthja eshte tradheti?

si mendoni ju eshte tradheti puthja?

nqs po mendoni se mund te shkohjet ne divior vetem per nje puthje?

un besoj se nuk eshte :slight_smile:

Ne qofte se eshte sia jo e Judes, eshte tradheti :cry:

Ndonje here tradhton edhe vetem me mendje :lol: por aty ska derman te na hy dikush lol

Por veprimet fizike, dhe ato me te voglat quhen tradhti! :frowning:

:S :S ka puthje e puthje :S dhe ne faqe mund te quhet tradheti ose xixa tradhetie

Tradheti nuk eshte thote ai i pari qe ka hapur temen :lol: :lol: provoje lere te dashuren me nje tjeter dhe shikoje si do thuash pastaj. :wink:

per mendimin e puthura eshte tradheti edhe pse nuk ai/ajo qe e ben dicka te tille nuk e planifikon me pare(shumicene e rasteve)

nga nje e puthur vazhdojne te tjerat me rradhe dhe kjo gje po ti falet personit heren e pare cfare do e pengoje ta beje here te tjera?? :slight_smile:

puthja eshte tradhti apo jo?!?!?!?

varet cfare lloj puthje eshte, me pasion apo e detyruar
1- me pasion kur ai/ajo jepen te tere ne ate puthje njesoj sikur te kishin te dashuren apo gruan gje qe nuk falet por jo deri ne divorc mun dte besh debat dhe nese perseritt atehere kuptohet qe lidhja jote me kete njeri i ka ardhur fundi.
2- e detyruar eshte kur Psh: ne te rinjte luajme ne rrotullimin e shishes je qe jan kushtet e lojes ose kur njeri nga partneret eshte aktor filmash dhe ne nje skene i duhet qe te puthe partneren qe e ka thjesh ne film kjo nuk per ben rezik por mund te ndodh qe keto puthje te jen te rrezikshme sic ka ndodhur shume here ne hollywood.

kur puth vete nuk te duket tradheti, por kur sheh te dashuren te beje kete veprim nuk te vjen mire.

Nje e puthur nuk besoj se eshte tradheti, mund te jete e castit, dhe vetem kaq. I hedh nje uje syve me pak sapun edhe iku :smiley:

Jam dakort qe per djemte mund te jete me e rende sesa per vajzat kur personi i tyre puth dike tjeter, dhe nevrikosen aq shume sikur u be gjithcka, por kjo nuk mund te quhet tradheti, puna eshte te mos jete serioze se pastaj vine gjera te tjera e smbahesh dot :smiley: :lol:

Me pasion o pa pasion te puthuren e jep o Poligrafiks per mua eshte tradheti :cry:

[quote=PoLiGrAfIkSi";p="3319]puthja eshte tradhti apo jo?!?!?!?

varet cfare lloj puthje eshte, me pasion apo e detyruar
1- me pasion kur ai/ajo jepen te tere ne ate puthje njesoj sikur te kishin te dashuren apo gruan gje qe nuk falet por jo deri ne divorc mun dte besh debat dhe nese perseritt atehere kuptohet qe lidhja jote me kete njeri i ka ardhur fundi.
2- e detyruar eshte kur Psh: ne te rinjte luajme ne rrotullimin e shishes je qe jan kushtet e lojes ose kur njeri nga partneret eshte aktor filmash dhe ne nje skene i duhet qe te puthe partneren qe e ka thjesh ne film kjo nuk per ben rezik por mund te ndodh qe keto puthje te jen te rrezikshme sic ka ndodhur shume here ne hollywood.[/quote]

Hahahahaha puthje e detyruar??? Mos shif shume filma Poligrafiks :wink:

Puthjet jane tradheti ashtu sic tha dhe Genti.Ska shume rendsi si ndodhin e qe ne shumicen e rasteve justifikohen -Isha i pire smbaj mend gje-) :evil: :x

puthjet jan tradheti…sepse kur e shikon me nje tjeter duke u puthuar ai cast do te nglet ne mendje