Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

[b]Dashi:
Puthjet e dashit janë te shpejta, perplote kenaqesi qe zgjasin pak

Demi:
Puthjet e demit janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetëm pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vështirë dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne… cfardo qe ju bie ndërmend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkonë edhe me …

Bricjapi:
Puthjet e tua janë momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditës

Ujori:
Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur

Peshqit:
Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë…[/b]

flm shume interesante imja…hahaha

Ska perse, po na i thuaj ta dime edhe ne :?

Gaforrja: :smiley:
Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë :dashuria:

BO BO BO, zjarr Gaforrja :lol: :lol: :lol:

Ska perse, po na i thuaj ta dime edhe ne :?[/quote]

lol eshte e gjate. por me kane puthe (jam puth) por kam qene para pc-se dhe syte i kam pas hapur… dhe me kane akuzuar qe i mbaj syte hapur :slight_smile:

Ujori by the way

Ujori:
Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur

Hmm jo, veproj kompletesisht ne te kunderten!

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vështirë dhuroni puthje:

noooo krejt e kunderta.

Peshqit:
Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë…

hmmmmmmmm :? :?

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë
:zemer: :zemer: :zemer: :zemer: :dashuria:

[highlight=#FF0000:1jur70jj]Akrepi: [/highlight:1jur70jj]

I kaperceni puthjet dhe kaloni ne… cfardo qe ju bie ndërmend
:twisted: :twisted:

po te gjithe gaforrja qenkan ketu???
a ka ndonje shigjetari ???

Ne akrepat shquhemi per sensin tone praktik…)

OOhhh =] Peshqit:
Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë…

BuKUr…SMiLE

Demi:
Puthjet e demit janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera :smiley:

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkonë edhe me …
:smiley:

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetëm pas nderprerjes

:D:D:D
hmmmmm interesante kjo:ehi:

Auuuuuu!..:oops:…:p…