Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

Dashi:
Puthjet e dashit janë te shpejta, perplote kenaqesi qe zgjasin pak

Demi:
Puthjet e demit janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetëm pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vështirë dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne… cfardo qe ju bie ndërmend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkonë edhe me …

Bricjapi:
Puthjet e tua janë momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditës

Ujori:
Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur

Peshqit:
Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë…

Sa te lezetshme puthjet e Peshkut! Dhe pse pjesa e fundit nuk eshte dhe aq e vertet tek ujori :frowning:

mua me ben pershtypje puthjet e luanit , qe dashkan :duartrokas:…:stuck_out_tongue:

Shenje luanit do kete qen ai qe e vdiq fare ate vajzen!

hahahahhaa edhe e gaforres e lezetshme qenkaa ahhahaha :smiley: meqe ra fjala mari po ti ca shenje je :wink: :wink:

binjaket jam :)…ky horoskopi sesht dhe aq i vertet ta dini :D…:stuck_out_tongue:

Gaforrja…pikes i ke rene :hahaha:

Dashi:
Puthjet e dashit janë te shpejta, perplote kenaqesi qe zgjasin pak :stuck_out_tongue:

Peshqit:

Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë…

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkonë edhe me …

hmmm, s’qenka keq kjo :kiss2: