Pyete te Pergjigjet - nr2

Tema me pyetje dhe pergjigje nga anetaret e forumit vazhdon ne kete diskutim te ri.

Argetim te kendshem dhe permbajuni temes :slight_smile:

Si e kaluat diten sot?

Paraditen klas, mbasditen super!

Ju merzit ideja qe neser eshte e hene?

Po…me merzit paksa…:wink:

cfare dhurate keni marre kohet e fundit?

skam marr ndonje dhurat

Ka ndonje gje qe me zi po e pret ?

Po nje pergjigje…per ceshtje profesionale (mezi po e pres) :smiley:

kerkon shpesh falje?

edhe pa to jo :slight_smile:

E filluat plazhin ?

Jo akoma :smiley:
Pse s’me ktheve pergjigjen…?

Cfare pergjigje zemer? :o…apo e ke me antarin siper?..:mendoj:

cfare ke tani ne mendje?..:smiley:

S’ta them se eshte gje turpi :stuck_out_tongue: hahahahaha :smiley:

Si ishte koha sot nga ju ?

me shi ter diten po deshe

ca planesh keni per neser?

Te gdhiemi shendosh njehere…:smiley:

Si ndiheni per momentin?..

Pergjumesh :smiley:

çar po ben ??? :smiley:

Nuk ta them :smiley:

po ti cfare po bene? :smiley:

po e pi 1 shtagë kanceri :smiley:

po ti ? :stuck_out_tongue:

ncncncnc

po ha kumbulla :smiley:

cfare bere sot,ndonje gje intersante?

asgje :frowning:

po ti ?

Une xhiro me nipin tim verdall :smiley:

si eshte koha nga ty?

koha ketu eshte gjithmone me 2 mendje :smiley: (shi, diel, shi prap, pastaj diell)

po nga ju ?

Fix edhe ketej…njehere shi njehere diell nuk merret vesh :mad:

Del pasditeve?