Pyetje te perditshme qe na bejne te qeshim.

Ne jeten e perditshme na bejne shume pyetje por shpesh here keto pyetje qe na bejne jane te pakuptimta, dhe jo rralle na bejne qe te qeshim.
Une po sjell disa qe i kam hasur vete ne jeten e perditshme,por edhe ju keni eksperiencat tuaja dhe mund te sillni shembuj te tille.

1- kthehesh ne shtepi dhe te pyesin:
Erdhe?:hahaha::hahaha:

2-Te marin te telefon ne telefonin fiks te shtepise dhe te pyesin:
Ne shtepi je? :hahaha:

3- Shkon dhe hap boilerin per te ngrohur ujin e te besh dush te pyesin:
Dush do besh? :hahaha:

4- Je veshur dhe behesh gati te dalesh dhe te vjen pyetja:
Do dalesh? :hahaha:

5- Shkon per te fjetur dhe te pyesin:
Po shkon te flesh?:hahaha:

…mua keto me kujtohen tani , te tjerat plotesojini ju nga jeta juaj e perditshme.

hahahaha 3r1k0 :stuck_out_tongue: shum te verteta keto :smiley:

nuk me kan ndodhur, por te ngjashme me keto po … :slight_smile:

Ja edhe disa me foto :stuck_out_tongue:

ahhahahahah

Del jasht tu dal ta bajn mshile deren kur te dilsh

Ja nisin lajmet kush sfol babi ta bon shuj shuj !

hahahahahahhahahahahahahahahaha sa kam qesh me ket :smiley:

hahahahahahahahahahahahahahahhahahhahaha jet o jet :smiley:

ma kujtove babin edhe mua ne Kosove kur fillonin lajmet, faktikisht si babi edhe mami njesoj; SHuj, shuj i her bre, shuj sshh shuj hahahhahahaha pa fol askush :smiley:

hahahhahahahhahahhahaha sa te pa para keto…:D…hahahahhahahha

haahahahha

:smiley:

E shpeshta qe me ben vjerra kur merr tel ne shpi dhe pyet : Ne shpi je ??? :roll: lol

hahaha , shum te forta
mua me ka ndodh dhe kjo
qe jam fut ne tualet , e me kan pyet "ca po ben " :@:@

haha :stuck_out_tongue: 1 qe ma bejne shpesh, kur kthehem ne shtepi, sapo hy brenda dhe me thot mami “Erdhe ti” ?

Haha jo ma akoma jam atje :smiley:

Mua me shume per te qeshur me ben fakti, kur fjet ne telefon, shume persona thon “hajde, hajde hajde, dhe ne fund mirupafshim!”

dhe hajde dhe mirupafshim :smiley: