Pyetjet qe ju acarojne me teper

Po filloj un e para
nje nga pyetjet qe me acarojn esht kur je ne banjo dhe te thon : ca po ben ? :mad: pooo lajjjjjj pjatattttt :mad:
po me shum me acarojn ato pyetjet e komshinjve kurjoz : ku ishe :)?? cne kaq von :)???kush ish ai/ajo :)???

po juve ?

hmmmm mua me acarojn me shum kur kam ekskursion dhe fillojn me pyesin he bet ndonje prapsi me ndonje shok andej ???..

hahhahah sa me pelqeu ajo e larjes se pijatave ne banjo hahahha e madhe je a hahaha po pse nuk u thua po lexoj nje liber;),un e kam zakon ne shumicen e rastev te lexoj shtypin ne banjo:eek: mua kohen e fundit me acarojn njerz coft per pak minuta se njihesh te thon a ke msn apo fb puffffff:mad:

hahahahaha kte qe ben ti e ben motra ime , lexon libra ne banj…un ate vend e kam per tu relaksuar jo per te lodh trurin :smiley: :P:P

hahha a ka vend me te mir se kur shkon ne banjo dhe lexon genjeshtra:D une e motra jote dim ku ti hudhim genjeshtrat :wink:

ma do mendja se perpara se ti hidhni i perdorni …apo jo :P:P:P:P hahaha…

ahhahhahahha oj e keqe :Dmos thuj ashtu se aty ka fetyra publike hahhaha ke parasyshe ti ket :eek:aty eshte edhe koshi per mbeturin :roll:

nje arsye me shum per ti perdorur ato gazeta …psh nqs aty ka ndonje kengetare qe ti e ke sh inat , vetem aty ke mundesi qe ti besh ate qe ne realitet sja ben dot :wink: :wink: ;)…:stuck_out_tongue:

mendimi i qelluar,por kam edhe nje opcion ti fuse ne lavatriqe ti laj mir e mir se mos ju ka ngelt ndonje lek ne xhep them;)!

po pse jo ;)…megjithate un jam tek ai mendimi im :D…:stuck_out_tongue: ( sa gje e shpifur pzzz )

p.s:erina po se pate problem mundohu te shkruash pak ne gjuhen letrare se ndonjeher e kam te veshtir te te kuptoj :S …duhet te rri e te :mendoj: per te par se cke dash te me thuash

hahha po cfar te bejm ne ketu keshtu flasim po me ket fjalor:edhe ne ballafaqohemi me tilla probleme:cool:,ate se nuk e kupton ta spjegoj un mi zemer pa merak rri ti, pa lek madje:ciao:

dmth as ju nuk na kuptoni ne ndonjeher ???pse ne shkoll ca gjuhe beni ju ? nuk beni letrarcen ?edhe ti kur te kesh te tilla probleme , nje zile me bej se ti shpjegoj un (por me lek ama se jemi ne kriz globale :S:S :P:P )

Bahhhhh mos je gje nga gjirokastra ti moj kornace:eek:

hahahaha jo , un jam nga V L O R A …po nuk e kemi zakon tu bejm te tjereve sherbime falas se dukemi si sherbetor pastaj
erina mos kembngul se nuk te bej asnje ulje :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

iiii ca te bej un tani mir mir se te tregoj un kur te vishe ne kosove ti po erdhe ketu do beshe mir te maresh fjalore shqip-shqip ,se ne kosovaret nuk ngelemi keq dim edhe te flasim si ju :wink: po ca te besh ti moj se do ngelesh duke then ca thu se kuptove ket ase ket hahhaha:D

pa ik tek ajo tema qe kam hap un : shije laberie …shikoji ato vidjot dhe pastaj me thuaj do kuptosh ndonje fjal apo jo :smiley: :smiley:

ok…:cool:[/i]

Ca behet ketej ‘‘u zgjidhet ju’’

Pytje qe me acaron me shume eshte: Sa e ke rrogen…se di por mendoj se nuk pyetet njeri se e ke rrogen ose sa rroge merr.:slight_smile:

hahahahhahahha sa mir e paskeni gjetur ju Erina me Laben … ej labe ate qe ben motra jote pak a shum e ben edhe e imja :stuck_out_tongue: hahahhaha … Erina per punen e msn dhe te fb ma bejn edhe mua dhe me acarojn shuuum :S