Rekord personal i kryeministrit Berisha në not

Nga 120 minuta not që bëri një vit më pare në gjirin e Dhërmiut, këtë fundjavë notoi 123 minuta

Kryeministri Sali Berisha ka thyer rekordin personal në not. Rekorid i Berishës u vendos dje në gjirin e Dhërmiut. Nga 120 minuta not që bëri një vit më parë, këtë fundjavë notoi 123 minuta.

Ndonëse Kryeministri Berisha preferon për pushime më shumë zonat malore, vajtjen në Dhërmi për fundjavë gjatë muajit gushtit e ka kthyer në një ritual pothuajse të përvitshëm. Kete radhe, qendrimi ne jug i ka sherbyer edhe per perurimin e disa projekteve te realizuara nga qeveria e tij.

vetem ky lloj njeriu qe nuk esht tip sportiv nk i shkon fare

ky njeri eshte numer 1…
bravo sale

meas sgjedhjev tjera ko me thy rekortin apet

Vallai dhe ne me te rinjte nuk e arrijme ate kohe ne not.Kjo do te thote qe nuk vuan i shkreti hahahahahha.

Bravo Berisha, tani presim te thyesh ndonje rekord te ri, se vetem keto gjera na kane mbetur.

edhe un te njejten mendim kam